Najlepsze gry komputerowe ostatniej dekady
gra
Twórca artykułu: Marco Verch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gra mondozoo, zabawa mondoveto, zabawa kraj wikingów

Grając w Krainę Wikingów, nadzwyczaj sporo czasu spędza się w grodach, wioskach, lub przystaniach. W tych oczywiście punktach można sprzedać ukradzione przedmioty, czy też wymienić je na takie, jakie będą potrzebne nam się w dalszej rozrywce. Chcąc podjąć się pewnego zadania, warto się udać do oberży. W środku jest mistyczny jegomość, który zleci nam funkcję do przeprowadzenia. Wielorakość zadań w grze kraina wikingów jest spora, wobec tego nikomu nie powinno się znużyć ich wykonywanie.
Parkiet drewniany
Twórca artykułu: Jakob Fix
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Escaperoom, to znaczy tajemniczny pokój gier oraz wyzwań

Escaperoom to fascynująca rozrywka, która w niesłychanie szybkim czasie zyskała znaczne zaciekawienie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w którym wspólnie z grupą przyjaciół zdołacie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać elementy układanki, odgadywać wskazówki i w rezultacie - odnaleźć klucz, jaki dopomoże Wam wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek i atrakcyjnych przeżyć, pokoju.
komputer
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Jakiego typu PC warto zakupić do gier komputerowych?

Nie od dziś wiadomo, że komputer jest zasadniczym elementem wyposażenia naszego domu. Zazwyczaj stanowi on dla nas wybitne źródło multimedialnej rozrywki, niemniej jednak coraz częściej wykorzystujemy go także do profesjonalnych rozwiązań.
Grupa osób grających w planszówkę
Twórca artykułu: Tim Regan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planszówki na Dolnym Śląsku - o czym warto wiedzieć

Dużo ludzi ceni spędzać czas na najróżniejszych, wysoce rozwijających grach, i nie wyłącznie w długie jesienne wieczory – interesujące gry to sposób na zacieśnienie relacji międzyludzkich i rewelacyjną rozrywkę. W dzisiejszych czasach popularne są nie wyłącznie gry komputerowe – okazuje się, że gry planszowe coraz mocniej wracają do łask, co zostało zauważalne poprzez wielu producentów gier.
rzutki
Twórca artykułu: John Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby spędzania wolnych chwil: najróżniejsze gry towarzyskie i ćwiczenie w klubach fitness

Tradycyjną rozgrywką w pubach przede wszystkim angielskich oraz holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta ciesząca się wielką popularnością rozrywka stała się również profesjonalną dyscyplina sportową. Na czym wspomniana gra polega, co jest potrzebne, by móc w nią zagrać?
Relaks
Twórca artykułu: IQ MEDISPA
Na podstawie danych z: IQ MEDISPA

Aktywne spędzanie wolnych chwil staje się jeszcze bardziej popularne - wycieczki rowerowe i inne pomysły

Pracując siedem dni w tygodniu po osiem godzin na dzień z trudem jest znaleźć nam sekundę czasu niedługo po pracy na aktywność sportową, gdyż tłumaczymy się obowiązkami domowymi oraz pozostałymi pracami, jakie na nas czekają. Po powrocie z firmy ludzie zazwyczaj zajmują się gotowaniem jedzenia dla całej rodziny, ewentualnie rozluźniają się na kanapie. Do tego dochodzą prace domowe, które pojawiają się każdego dnia. Jak wobec tego znaleźć czas na wysiłek fizyczny, o jakim w ostatnim czasie tak wiele się słyszy?
Xbox One
Twórca artykułu: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co może robić taki gracz, którego nie stać na gierki konsolowe?

Jedną z najbardziej poważnych bolączek polskiego gracza, mowa w tym momencie o konsolach jest niewątpliwie to, że często jest tak, iż niby gracz chce kupić sobie upolowaną gierkę, już oczyma swojej wyobraźni widzi jak radośnie spędza wolne chwile, ale cóż z tego, jeżeli po prostu nie ma zbyt dużej ilości gotówki? Chroniczny kłopot mieszkańców Polski - niedostatek pieniędzy. Jednak problemy finansowe nie powodują, że w automatyczny sposób zapominamy o własnych marzeniach.
dla graczy
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry dla dzieci

Od małego każdy powinien być dziś uczony obsługi najnowszych urządzeń, tych jak komputery a, także tablety a, także poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku nie warto zatrzymywać się na etapie tradycyjnych metod nauki.
gry na xbox one
Twórca artykułu: Ian Hughes
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry na konsolę – wyjątkowa jakość

Konsola gier wideo Xbox 360 to sprzęt siódmej generacji, dawany nam przez producenta Microsoft w 2005 roku. W 2007 roku wypuszczona do użytku została wersja Elite. Wyjątkowe generacji procesory, jakie użyte zostały do wykonania tego nowoczesnego urządzenia, poddano szeregowi rozmaitych testów sprzętowych. Technologia 65 nanometrów sprawdza się najlepiej. Na początku była to technologia Zephyr, obecnie opiera się na technologii Jasper, chociaż w międzyczasie producent testował też Falcon.
Gra o piratach
Twórca artykułu: Ting Chen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry - przyszłość, maszyny, piraci

Starbound to niezależna gra sandbox z szczegółami RPG i otwartym światem, oferowany jest nam pełny wszechświat do eksploracji, w jakim znajdziemy względnie zróżnicowane środowiska, takie jak lasy szpilkowe, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza wypełnione toksynami bądź magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, surowe zakątki lodowców oraz równie lodowatych oceanów, pod każdym względem obce i nieprzyjazne planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To nadzwyczaj optymistyczna wizja tego, jak mogłaby wyglądać przyszłość, dopóki co ukazana przez gry przyszłość.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.