Najlepsze gry komputerowe ostatniej dekady
kontroler do Xbox One
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawa na konsoli Xbox One - ciekawe typy gierek

Obecnie oferowane konsole do gier to wydajne maszyny, na jakich granie jest prawdziwą przyjemnością. Będzie to dotyczyć także ostatniego dziecka Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox One, jaka całkiem niedawno ukazała się na rynku. Konsola ta miała być przebojem, producent chciał na początku wykorzystać z niej parę zupełnych nowości, lecz na koniec się okazało, że zaprojektowana została zwykła konsola. No nie do końca może zwyczajna, bo przeganiająca wydajnością konkurencję, na dzień dzisiejszy jest to najbardziej wydajny sprzęt służący do gier, który można kupić w sklepach.
xbox
Twórca artykułu: audioreservoir
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Konsola, czy warto kupić? Zobacz nasze sugestie

Są rodzice, którzy twierdzą, iż dzisiejsza młodzież spędza długie godziny na bezsensownym marnowaniu czasu przed monitorem. Powinni jednak wiedzieć, że odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Dodatkowo posiada wiele zalet. Naukowcy udowodnili, iż osoby grające w gry potrafią przyswoić dużo więcej wiadomości, na dłużej je zapamiętują a tym samym stają się bardziej inteligentne.
Gra
Twórca artykułu: Anders Rune Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Coś dla pasjonatów dobrej zabawy na świetnym poziomie

Dla ludzi uwielbiających gry skrót BF4 nie ma żadnych tajemnic. Jednak dla tych ludzi, którzy gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można odpalić na komputerze, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.
Mężczyzna grający na konsoli
Twórca artykułu: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mechanizmy gier przygodowych na konsole

Zamiarem autorów gier fabularnych było stworzenie gry, która bazowała by na jak najbardziej realnych mechanizmach społecznych. Postać przez całą grę bez przerwy rośnie.
laserowy paintball
Twórca artykułu: BraNewbs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

bliskim energiczną formę spędzania czasu

Przyjemności w stolicy województwa dolnośląskiego nie muszą sprowadzać się do kulturalnych wieczorów czy wizyt w klubach. Miasto to proponuje też znaczny wybór aktywnych odmian rozrywki. Zaprezentowane w tekście rozwiązania to idealny pomysł na prezent lub też rodzaj spędzania czasu w trakcie np. wyjazdu integracyjnego.
dla graczy
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry dla dzieci

Od małego każdy musi być aktualnie uczony obsługi nowoczesnych urządzeń, takich jak komputery oraz tablety oraz poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku nie warto grzęznąć na etapie tradycyjnych sposobów nauki.
Grupa osób grających w planszówkę
Twórca artykułu: Tim Regan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planszówki na Dolnym Śląsku - o czym warto wiedzieć

Sporo osób ceni spędzać czas na różnorodnych, bardzo rozwijających grach, i nie wyłącznie w długie jesienne wieczory – interesujące gry to sposób na zacieśnienie relacji interpersonalnych i rewelacyjną rozrywkę. Współcześnie popularne są nie tylko gry komputerowe – okazuje się, iż planszówki coraz częściej wracają do łask, co zostało dostrzeżone przez mnóstwa twórców gier.
rzutki
Twórca artykułu: John Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sposoby spędzania wolnych chwil: najróżniejsze gry towarzyskie i ćwiczenie w klubach fitness

Klasyczną rozgrywką w pubach przede wszystkim angielskich i holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta popularna rozrywka stała się także dyscypliną sportową o charakterze profesjonalnym. Na czym wymieniona gra polega, co jest niezbędne, aby móc ją rozegrać?
etui na biały telefon
Twórca artykułu: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Etui ze swoim zdjęciem ma okazję nam się podobać

Etui do telefonów ma szansę wspaniale się spisać. Gdy posiadamy telefon komórkowy i chcemy, żeby jak najdłużej nam on funkcjonował, to musimy o niego zadbać w dobry sposób.
gry planszowe
Twórca artykułu: David Mulder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Granie razem to coś fajnego!

Można wymienić dużo ciekawych możliwości spędzania czasu z własnymi najbliższymi, znajomymi, etc. No wiadomo: tylko wyobraźnia może nas zablokować. Jednakowoż możliwości owego artykułu są bardzo ograniczone, zatem czymś bardzo ciężkim jest podanie nawet kilkunastu fajnych sposobów spędzania swojego życia.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.