Najnowszy Dron Inspire 1 z unikatową strukturą

Dron Inspire 1 przekazuje nadzwyczaj osobliwą konstrukcję i zachowanie w czasie startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, które można zestawić w trakcie lotu, by nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można zużytkować całkowity zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną znakomitą kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej postaci.

Dron i kamera
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wariant ten jest urządzony w wyjątkową technologię, przez co na bieżąco jest możliwość obserwować wizję.

Na tej stronie jest dużo użytecznych wiadomości, jednak szybko przeczytaj także inne szczegółowe informacje zegarek męski movado. One również są bez dwóch zdań godne uwagi.

Genialna, w całości zintegrowana bateria umożliwia pewne rządzenie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii ujawniany jest stan jej naładowania, a zaawansowane schematy liczą, czy wystarczy energii na powrót.

Więcej tekstów

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto zakupić by nie stracić?

Nokia
Twórca artykułu: Nokia
Na podstawie danych z: Nokia
aparat telefoniczny stacjonarny, to powszechny element wyposażenia dowolnego domu. Chociaż rzadko używamy ten domowy aparat, to trudno nam jest się z nim rozstać.


Na mapie można ujrzeć, gdzie w tej chwili znajduje się Dron DJI Inspire 1 - polecany sklep internetowy. Każde informacje niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, prędkość lotu, również dystans, są dostępne wprost na monitorze. Nadajnik INSPIRE 1 zapewnia nam możliwość dopasowania przełączników do własnych potrzeb. Dron DJI Inspire 1 umożliwia latanie w obrębie budynków. INSPIRE 1 został wyekwipowany w technologię transferu optycznego DJI wykorzystującą celowo zaplanowany aparat, także fale dźwiękowe, żeby maksymalnie ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta umożliwia INSPIRE 1 podtrzymać swoją pozycję, oraz precyzyjnie odpowiadać na polecenia pilota nawet jeśli tryb GPS jest niedostępny.

Kamerzysta
Twórca artykułu: Dino K.F. Wong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kamera GoPro HERO 4 SILVER to najlepszy rodzaj kamery z nadzwyczaj praktycznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD - kamery sportowe CamOnBoard. Mimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa zapewnia pełną odporność na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER poświęcona jest dla obeznanych entuzjastów rejestracji zmagań sportowych i nie tylko. W tej kategorii kamery pojawił się nowiutki system audio (Systemy audio bluetooth pod zabudowę) zezwalający na nagrywanie dźwięku w wysokiej formie. Ta idealna kamera jest wyposażona w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest określona dla prawdziwych fanatyków rejestracji video w świetnie wykorzystujących wszystkie funkcje kamery tak jak do celów amatorskich jak i zawodowych.
21/02/21, 07:43:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.