Popsuła Ci się pralka czy lodówka? Sprawdź, jak możesz oszczędzić nieco na naprawie!

Popsuty sprzęt AGD lub RTV to zmora właściwie każdego z nas. Jeśli się nad tym mocniej zastanowisz, dojdziesz z pewnością do wniosków, że zazwyczaj naprawa kosztuje sporo, a równocześnie przy wizycie domowego fachowca nie zawsze masz gwarancję, że będzie on mógł naprawić dany sprzęt.


Jak w takich przypadkach sobie radzić? Na czym można zaoszczędzić?


OpenOffice.org
Twórca artykułu: Grand Parc - Bordeaux, France
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kupno części zamiennych


Jeżeli sam nie znasz się na naprawach sprzętów AGD lub RTV, zdecydowanie lepiej się za to nie zabierać, lecz wezwać fachowca. Wybierając daną osobę, staraj się kierować na przykład opiniami przyjaciół lub pozytywnymi poleceniami w internecie. Jak jednakże można oszczędzić na wzywaniu fachowca? Jeśli trzeba wymienić jakąś część, zwyczajnie przejdź się do sklepu i kup ją samodzielnie - wówczas będziesz miał pewność, że naprawy AGD nie będą Cię kosztowały więcej niż jest to niezbędne - north.pl/wspieramydomowenaprawy/. Jeżeli zdecydujesz się na montaż części zakupionej przez fachowca, wtedy możesz być właściwie pewien, że będzie ona znacznie droższa niż zakupiona bezpośrednio w sklepie.


Spróbuj naprawiać sam!


Więcej tekstów

Markety i serwisy komputerowe w Krapkowicach - na co trzeba zwracać uwagę?

komputer
Twórca artykułu: Mace Ojala
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obecnie komputer jest jednym z sprzętów, jakie towarzyszą wielu osobom każdego dnia tak samo w pracy, jak i w życiu prywatnym. Coraz to nowsze warianty wstrząsają rozwiązaniami, dzięki którym użytkowanie z tego sprzętu jest zdecydowanie sprawniejsze. Nie sposób ukryć, iż w dużej mierze stało się elementarnym instrumentem do poznawania świata i zdobywania wiedzy.


wizerunek - pojazd
Twórca artykułu: włodi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wystarczy, iż kupisz niedrogi termostat do lodówki Polar lub inną część, która jest Ci konieczna, a w sieci znajdziesz mnóstwo informacji na temat tego, jk konkretnie ją wymienić. Jeśli tylko nie masz dwóch lewych rąk, oczywiście sobie z tym poradzisz! - Wojciech Pobrotyń


To zazwyczaj rada kierowana do facetów, kto jednakże powiedział, iż w współczesnych czasach także i dziewczyny nie mogą być złotymi rączkami? Jeżeli choć trochę interesujesz się tego rodzaju rzeczami i chociaż trochę się na tym znasz, a równocześnie masz nieco wolnego czasu, wówczas zdecydowanie powinieneś spróbować dokonać naprawy samodzielnie.
19/03/01, 02:59:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.