Coś dla pasjonatów dobrej zabawy na świetnym poziomie

Dla osób uwielbiających gry zbitek liter z cyfrą BF4 nie ma żadnych tajemnic. Ale dla tych osób, które gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie niemożliwy do odgadnięcia. A battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą możemy odpalić na laptopie, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.
Komputery
Twórca artykułu: Southbank Centre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy, kto uwielbia filmy dotykające wojennej tematyki lub ogólnie filmy z wartką akcją na pewno rozsmakuje się w tej grze. To uczestniczenie w wojnie totalnej. Producenci gry zadbali o to, byśmy nie mogli się nudzić. Z tego powodu, nawet szósta godzina gry okaże się tak samo pasjonująca jak jej początkowe minuty. Dobrze, więc zarezerwować sobie codziennie trochę czasu na uczestniczenie w potyczkach, jakie stawia przed nami rozbudowany system walki w Battlefield 4. Ciągle zmieniające się otoczenie, sytuacje, które we wcześniejszych edycjach gry nie miały miejsca, to wszystko sprawia, że chce się grać bez żadnych przerw. Możemy grac online, co pozwala nam uczestniczyć w rozgrywce razem z ponad 60 innymi graczami. Kilka trybów i dziesięć wielkich map, to świat, z którego trudno będzie wyjść naszemu bohaterowi, którego prowadzimy przez meandry gry, w jednym kawałku. Oczywiście odezwą się przeciwnicy, którzy powiedzą, że gra jest zbyt jednokierunkowa. Jednak powiedzieć tak mogą, tylko te osoby, które nie rozumieją jak istotny jest w tej grze element odpowiedniej strategii.

Więcej tekstów

Skuteczna twórczość bywa zależna również od instrumentów

Dekoracje do wnętrz
Twórca artykułu: Alba García Aguado
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ekran, to podstawowe narzędzie działalności, w niektórych zawodach, bo dopracowywanie zdjęć, lub praca nad obrazami graficznymi, bez dopasowanego monitora jest napraWDę niemożliwa.


W sklepach jest ich bez liku, ale należy stwierdzić, że na głównej pozycji od lat trzymają się ekrany LG.


Informatyzacja miast nie będzie miała dla nas ani jednej tajemnicy
Dwa pady do konsoli
Twórca artykułu: Iwan Gabovitch
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Każdy marzył o tym, by zajrzeć za drzwi pokoju, do którego wejście mają tylko upoważnione osoby. Każdy z nas ma w sobie żyłkę szpiega, który chciałby sprawdzić, co dzieje się w jego mieście. Kiedy dorzucimy do tego smykałkę do informatyki, to mamy receptę na głównego bohatera gry. Gra watch dogs to świetna rozrywka, serwująca nam za bohatera – hakera, dawnego przestępcę, który dzięki swym zdolnościom informatycznym jest w stanie podpiąć się do systemu komputerowego miasta Chicago i nieźle w nim namieszać. Ta gra nie opiera się jedynie na tym, że główna postać siedzi i włamuje się do baz danych, jest też możliwość starcia z różnymi postaciami.

A Aiden Pearce – bo tak nazywa się główna postać, w grze może korzystać z broni palnej i walczyć wręcz. Gra wciąga i sprawia, że zastanawiamy się czy cała ta informatyzacja nie jest tylko i wyłącznie machiną do kontrolowania naszego życia. Jednak jedna rzecz jest pewne gra watch dogs przejmie panowanie nad nami na wiele godzin. Granie w tego typu grę to nie tylko relaks, ale też ćwiczenie naszego umysłu. Jeśli, więc jeszcze nie mieliśmy do czynienia z grami różnego typu, to warto zacząć od tej gry. Początkowo może być ciężko odnaleźć się w wirtualnym świecie, ale po dłuższym momencie na pewno poczujemy, że ta gra jest dla nas. Zresztą jeżeli nie przemawia do nas samo bieganie z bronią i walka, to warto zainwestować w watch dogs. To gra dla osób, które mają głowę na karku i zdolność wyszukiwania innowacyjnych rozwiązań.
20/12/08, 07:32:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.