It meeting - nowy sposób na to, żeby nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Dzisiejsze czasy znamionuje wielka konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują zainteresować swą ofertą nowych odbiorców.
Rodzi się jednak pytanie na czym polega tajemnica efektywnej sprzedaży?


elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Twórca artykułu: K J Payne
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


mieszkania
Twórca artykułu: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nowe głośniki komputerowe Sony
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony


Kluczem do powodzenia jest bezsprzecznie spotkanie obu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew powszechnie panującej opinii nie jest takie łatwe - IT meeting. Branża IT znalazła swoją „metodę” na to, aby ów cel zrealizować i rozwijać kontakty biznesowe It meeting. Co kryje się pod tym pojęciem? Nieznany dotychczas typ konferencji opartej o formułę networkingu, przeznaczony zwłaszcza dla menadżerów związanych z szeroko rozumianą branżą IT, lecz nie tylko .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej detali na prezentowany tutaj temat, to użyj serwisu (https://www.etteplan.com/pl/uslugi/dokumentacja-techniczna/tworzenie-instrukcji-obslugi) zaprezentowanych w zbliżonym tekście.

Przeprowadzona ostatnio konferencja it 2016 gościła również albowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców a także przedstawicieli rozmaitych podmiotów państwowych, pochodzących dla przykładu z sektora finansowego, przemysłowego lub energetycznego. Projekt został zainicjowany zatem z myślą o wszystkich „ogniwach” łańcucha IT - zaczynając od wytwórców, dystrybutorów, konsultantów, a na systemach integratorów i konsumentach kończąc - konferencja IT 2016.
Trzeba zaznaczyć, że na opisywanych tu konferencjach nie ma prelegentów czy słuchaczy, prezentacji. Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.
22/12/01, 08:30:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.