Dji Phantom dostanie się w każdy teren

Sporty ekstremalne szczycą się coraz znaczniejszym powodzeniem, zatem zjawia się znacznie więcej jednostek, które chcą uwiecznić swoje wyczyny i później pochwalić się nimi przed kolejnymi. Dlatego coraz większą modą radują się kamery sportowe, które mocowane okazują się być do kasków i które nagrywają wszystkie dokonania. Co nieprawdopodobne to fakt, że te kamery są specjalnie umacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie może się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, jednostki oglądające filmik będą posiadały poczucie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób kupuje takie kamery oraz korzysta z nich podczas uprawiania sportu, dzięki czemu potem posiadają niesamowitą pamiątkę ze swoich akrobacji.

Dron z kamerą
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Chcemy nagrać reakcję tłumu na występ jakiegoś zespołu? A może jesteśmy zainteresowani co mieści się za najbliższą górą, lecz nie chcemy marnować czasu na dotarcie tam? Jeżeli tak, to musimy pomyśleć, czy nie nabyć kamery DJI Phantom (zobacz w sklepie ), która zachowuje się jak mały helikopter i dzięki zdalnemu sterowaniu okazuje się być w stanie dotrzeć praktycznie w każdy teren i zarejestrować wszystko, co tylko chcemy. Co więcej warto sobie zdawać sprawę z tego, że taka kamera pozwala nam na podgląd, zatem możemy swobodnie przybliżać oraz oddalać obraz, a więc wszystko będzie nagrane w idealny sposób i na nagraniu dokładnie będzie widać to wszystko, co okazuje się być dla nas najważniejsze. Jakość tego obrazu miło nas zadziwi oraz rzeczywiście ciężko będzie nam uwierzyć, że to wszystko było zarejestrowane za pomocą tego małego urządzenia.

Pozostałe typy quadrocopterów: .

Z biegiem lat znacznie chętniej będziemy wracać myślą do niesamowitych akrobacji, które były naszym udziałem, dlatego należy rejestrować tego typu ekstremalne zadania.

Uwaga! Mamy dla Ciebie nowy wpis - a w nim ciekawa kwestia na powyższy temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy przyjemnej lektury.

Jednakże powinniśmy tu zadbać o jak najwyższą jakość obrazu, dlatego warto w tym celu zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości kamery sportowe, gdyż jedynie wtenczas wszystko będzie odpowiednio widać oraz nie będzie żadnych wątpliwości czego dokonaliśmy.
22/01/04, 07:41:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.