Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas treningów robią trudne akrobacje, chce by ich umiejętności były uwiecznione. Nie zawsze jest ewentualność, aby zrobiły to osoby trzecie, szczególnie kiedy jedzie się na rowerze, dlatego takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, lekka, a jednocześnie oferująca możliwość rejestrowania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie staje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz też czymś, czym chcemy się podzielić w szerszym gronie.
Sprzęt z GoPro
Twórca artykułu: Josh Larios
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dzięki odpowiednim uchwytom, mamy szansę ją mieć przypiętą do kasku, do kierownicy roweru, lecz także do gogli, więc będziemy mogli w niej nagrać naprawdę wszystko. Co więcej ma ona specjalną obudowę ochronną, którą w razie konieczności będziemy mogli zamocować, aby móc nurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest również osłoną przed wstrząsami spowodowanymi upuszczeniem kamery, i przed pyłem, więc warto ją trzymać pod ręką. Ciekawy przykład: najlepsze sony hdr-as100.

Więcej tekstów

Kindle pozwoli nam na zgranie mnóstwa książek

Tablet kindle
Twórca artykułu: Yuya Tamai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Okazuje się być już dużo urządzeń elektronicznych bez których nie możemy żyć, a pojawia się ich z roku na rok znacznie więcej. Przez to tak istotne będzie to, aby uważnie się im wszystkim przypatrzeć, tak żeby mieć pewność, że to co wybierzemy będzie dla nas odpowiednie.


Na głębsze zanurzenia Gopro Hero 4 Silver

Kiedy poszukujemy kamery, która zezwoli nam na wykonywanie znacznych zanurzeń, jakie przeważnie są robione w czasie nurkowania, to warto sprawdzić, co ciekawego ma szansę nam zaproponować kamera Gopro Hero 4 Silver. Nieduża, solidnie mocowana właściwie do każdej powierzchni, mająca ekran dotykowy oraz jednocześnie pozwalająca na nurkowanie do głębokości 40 metrów, bez wątpienia jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce uwiecznić obrazy, które sam może w konkretnej chwili oglądać. W dodatku kamera wideorejestrator samochodowy ta pozwala na zaznaczanie kluczowych chwil podczas nagrywania, przez co prościej nam będzie do nich wrócić w czasie obrabiania nagrania. Więcej ciekawych informacji odnajdziesz w tym miejscu: gopro hero 4 silver dla znawców.


Sprawdźmy co będzie dla nas lepsze

gopro hero
Twórca artykułu: bm.iphone
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W zależności od tego, w jakich momentach przeważnie będziemy używali naszej kamery, potrzebne będą nam przeróżne jej funkcje. Dlatego tak istotne jest to, aby uważnie przejrzeć wszelkie udogodnienia, przyrównać funkcje różnych kamer, gdyż jedynie wówczas będziemy mieli szansę zakupić tą najlepszą dla siebie. A trzeba to robić, bo cenowo kształtują się one podobnie.
22/01/14, 07:06:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.