Jakie roboty kuchenne polecane jest kupić?

Kuchenne roboty nie należą do niezbędnych sprzętów AGD, lecz ich posiadanie bardzo pomaga niejednej Pani domu. Większość takich urządzeń jest wyposażona w kilka różnych funkcjonalności, dzięki nim zsiekanie warzyw, ugniecenie pierogowego ciasta lub wyciśnięcie soku jest szybkie i wygodne. Jednym z najbardziej popularnych producentów tego rodzaju urządzeń kuchennych od dawna jest Zelmer, i właśnie jego modele cieszą się dużym wzięciem wśród konsumentów.
robot kuchenny
Twórca artykułu: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wybierając robot kuchenny (sprawdź ceny dobrego robota kuchennego na tej stronie) warto sprawdzić na jego moc i ilość możliwych do dołączenia elementów dodatkowych. Przykładowo Zelmer MIX Robi 381.61 Symbio jest robotem dość zaawansowanym, posiada dużą miskę i komplet mieszadeł do wyrabiania ciasta, a także wymienne końcówki i kubek miksujący do koktajli. Za jego pomocą można prosto przyrządzić wszelakie sosy i kremy, a także świetnie daje sobie radę z ubijaniem piany. Wychodząc na przeciwko preferencjom klientów Zelmer przygotował ten robot w kilku wersjach kolorystycznych, na przykład Zelmer Mix Robi 381.61SL wykonany został z czarnego, przezroczystego plastiku, a wersja Symbio jest całkiem biała.

Więcej tekstów

Bez paniki, to tylko awaria czyli do kogo się udać jeśli zepsuje się komputer

praca przy komputerze
Twórca artykułu: Jason Cartwright
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Komputery towarzyszą nam w obecnych czasach niemal wszędzie: w domu, w zakładzie pracy, w szkole. Powoli stajemy się od nich uzależnieni. Zasiadamy przy nich wiele razy dziennie, korzystając z systemów bankowości elektronicznej, przechowując na twardych dyskach ważne informacje i zbiory rodzinnych zdjęć. Cóż, komputer jak każde urządzenie, czasem nie działa jak należy, w konsekwencji czego odmawia współpracy. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej dogodnej chwili, kiedy właśnie musimy rozliczyć miesiąc, dostarczyć ofertę lub przygotować zestaw danych dla klienta.


Zupełnie inną linię produktów przedstawia Zelmer Prymus 877 Symbio. Jest to prosty model, lecz przy tym wystarczający do polepszenia większości prac kuchennych. Ma całkowicie odmienną konstrukcję niż wcześniej opisywane roboty, a co się z tym wiąże nieco inne funkcjonalności. Ten model Zelmera świetnie radzi sobie z siekaniem, rozdrabnianiem i mieleniem warzyw, lecz bez żadnego problemu można nim ubić pianę czy wyrobić pierogowe ciasto. Dwustopniowa regulacja obrotów i możliwość pulsacyjnego włączenia dają możliwość elastycznej pracy z różnymi produktami. Analogicznie jak w przypadku serii Mix Robi także tu konsumenci mają wybór barwy robota.

Opisywany powyżej model (więcej w tym miejscu: Prymus 877 Symbio marki Zelmer) wykonano z białego tworzywa, a Zelmer Prymus Mix 878 Symbio jest szary.

Jeżeli powyższy tekst wzbudza Twoją ciekawość, kliknij ten odnośnik oraz ponadto zdobądź użyteczne szczegóły (http://latkowski.pl/pl/o-firmie/), które też są godne zapamiętania.

Wszystkie rodzaje robotów firmy Zelmer charakteryzuje duża funkcjonalność i solidność wykonania, tak więc zamierzając kupić robota kuchennego powinno się przeglądnąć jej ofertę. Na pewno każda gospodyni znajdzie robot odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań.
20/01/18, 07:54:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.