Odszukaj hurtownię i dystrybutora – to nie trudne!

Ten przewodnik został napisany dla kogoś, kto rzadko korzysta z sieci i nie wie, jak się w niej poruszać. Zwłaszcza polecam go biznesmenom, którzy chcą znaleźć adres hurtowni lub dystrybutorów różnych towarów. Miłej lektury.


Twórca artykułu: Zelmer
Najpierw musisz uruchomić swoją przeglądarkę internetową. Jeśli czytasz właśnie ten wpis, to znaczy, że jest już włączona i ten krok możesz pominąć. Przejdź na witrynę wyszukiwarki WWW, największe usługi to Bing Microsoftu oraz Google.

Jeśli ukazywana tutaj problematyka to Twój konik - wyraź opinię na ten temat. Twoje zdanie z pewnością dla autora się liczy.

W tej chwili należy zadeklarować, czego potrzebujesz. Aby znaleźć i przeczytać ofertę hurtowni AGD w swoim mieście, w Bing umieść sformułowanie „hurtownia AGD nazwa miejscowości”. Gwarantuję ci, że dostaniesz przynajmniej parę interesujących propozycję. Często wraz ze pozycjami otrzymasz mapkę z punktami, co uprości ci dojazd.

W miejsce hurtowni możesz też rozejrzeć za regionalnym dystrybutorem AGD. Jeśli tak, do paska wyszukiwania należy wklepać „dystrybutor AGD miasto”. Proponuję załączyć określoną markę towaru, aby ułatwić wyszukiwanie.

Podobnie sprawa prezentuje się w wypadku innych gatunków biznesu, takich jak na przykład dystrybucja oprogramowania. W dobie nowych technologii ([poznaj zastosowanie rfid) biznes, który nie promuje się w sieci i nie ma czytelne reprezentacji w postaci witryny WWW w zasadzie nie ma szans na przetrwanie. Sieć to świetna przestrzeń reklamowa i zbiór mas możliwych klientów.


W sieci namierzysz w zasadzie wszystko – reklamuje się tam i dystrybutor gier i firma naprawiająca obuwie, gospodarz z rejonu Rabki i luksusowy hotel na końcu świata, fabryka farb i przedsiębiorstwo pogrzebowe, artysta tworzący obrazy na zamówienie i olbrzymi globalny koncern fonograficzny… Należy tylko mieć pojęcie, jak dobrze szukać. Najważniejszy jest trafny dobór wyrazów do wyszukiwarki – najkorzystniej w formie nieodmienionej i z danymi lokalizacji. Jeśli pragniesz, aby wyszukiwane były wszystkie frazy, użyj po prostu cudzysłowu.
20/06/18, 08:28:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.