System monitoringu aut GPS

System funkcjonujący w oparciu o satelitarną nawigację GPS wykorzystuje najbardziej nowoczesne sposoby aktywnej ochrony pojazdu. Przy względnie niedużych kosztach powiązanych z montażem urządzenia jak też podłączenia go do CSMP Solid Security pojazd będzie całkowicie bezpieczny.

Potencjał tego systemu to: ochrona pojazdu przed kradzieżą, ustrzeżenie przed napadem, natychmiastowa a także precyzyjna lokalizacja auta, zdalne sterowanie przyrządem zainstalowanym w wozie na przykład: włączenie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie auta, włączenie świateł mijania itp. System można poszerzyć o dodatkowe elementy (czujnik wychyłów, autoryzacja zapłonu, guzik antynapadowy) tak wzmacniające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów jak również zabezpieczające pojazd przed kradzieżą.

Więcej tekstów

Plusy i minusy pracy zarobkowej w Centrum Obsługi Klienta.

element
Od dłuższego czasu zarobkowa praca na słuchawce dominuje wśród propozycji na rynku. Duże firmy poszukują kandydatów na posady telefonicznych doradców czy telefonicznych sprzedawców.


nawigacja gps
Montowanie GPS od Solid Security (więcej) ma miejsce w wyspecjalizowanych punktach montażowych na terytorium całego kraju, trudniących się fachowym zabezpieczaniem samochodów. Istnieje również opcja uzgodnienia zamontowania w miejscu określonym przez Klienta, (np. salon samochodowy). Przy zainstalowaniu Gps od solid security w samochodzie możemy ubiegać się o rabaty podczas ubezpieczania swojego samochodu do 50% części kradzieżowej AC.

Sterowniki GPS powinny posiadać zgodność z wymaganiami wyznaczonymi w bieżących przepisach WE, oznakowanie CE.

Musisz wiedzieć, że nasza witryna może pomóc Ci w uzyskaniu ciekawych danych na jakikolwiek wątek. Taka strona na pewno Ci się spodoba.

Współczesne Systemy Monitorowania Pojazdów GPS funkcjonują dziś prawie w każdym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie wykorzystywane przy monitorowaniu zapewnia kontrolę czasu pracy kierowców, przebiegu aut, poziomu paliwa jak też wielu innych informacji niezbędnych do sprawnego działania przedsiębiorstwa. Posiadając dostęp do internetowej aplikacji masz sposobność łatwiejszego kierowania autami. Pozwala to znacząco zminimalizować koszta eksploatacji floty samochodów, podnosząc przy tym bezpieczeństwo przewożonych towarów.

nawigacja GPS
Twórca artykułu: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z badań wypływa, że zyski jak też oszczędności możemy odnotować już po pierwszym miesiącu użytkowania systemu. Analizując realne przebiegi jak też zużycie benzyny zauważysz oszczędności na średnim poziomie 15%. Inwestycja w Gps od Solid Security (więcej) zwróci się w okresie 3-6 miesięcy od momentu wdrożenia systemu, potem zauważysz już tylko korzyści.
20/07/03, 08:30:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.