Niełatwy zakup telefonu komórkowego w dzisiejszych czasach

W dzisiejszych czasach jest ogromna konkurencja na rynku telefonów komórkowych. Powstało pełno firm, każda z nich różni się od siebie minimalnie, lecz oferowane przez nie towary są do siebie zbliżone jakościowo. Nierzadko o kupnie| odpowiedniego modelu decyduje telefonia komórkowa w której posiadamy umowę, oferując wybrane aparaty w cenie jednej złotówki. Jednak nawet wtedy mamy do wyboru kilka opcji, trzeba podjąć najlepszą decyzję aby później jej nie żałować.


nokia lumia
Twórca artykułu: Nokia
Na podstawie danych z: Nokia
Jednym z głównych kryteriów, jakie stawiamy naszym przyszłym aparatom, jest ich cena. W tej samej sieci Nokia Lumia 520 może nas kosztować 1 zł, Nexus 6 39 zł a z kolei za najnowszy model, Nokia Lumia 635, trzeba będzie zapłacić już kilkaset złotych. Możemy zdecydować się na właściwie darmową alternatywę numer jeden. Jest to model z wszystkimi podstawowymi opcjami dobrej jakości, pozwoli nam dzwonić, pisać wiadomości, wykonywać zdjęcia, korzystać z przeglądarki internetowej. Jednak jeśli pragniemy czegoś bardziej zaawansowanego, ale w atrakcyjnej cenie, dobrym wyborem jest Nexus 6. Jest minimalnie droższy, ale zaprojektowany w całkowicie nowej technologii. Jeśli zastanawiamy się między kilkoma sieciami komórkowymi, możemy się zdziwić, jak odmienne modele nam one oferują. Inna telefonia będzie miała na stanie wyłącznie model Nokia Lumia 550 z tej marki, za to parę innych, nowych, niedostępnych w poprzedniej sieci. Kiedy już wybierzemy upragniony telefon, dobrze zaopatrzyć się w akcesoria do niego. Nokia Lumia 635 ma całe serie skórzanych futerałów na sprzedaż, zabezpieczających przed stłuczeniami, podobnie zresztą jak Nokia Lumia 550. Tańsze modele aparatów nierzadko proponują równie ekonomiczne dodatki. Jeżeli zadowala nas plastykowa lub akustyka pomieszczenia silikonowa ochrona, Nokia Lumia 520 oferuje całą gamę kolorów i wzorów - odsyłam do tej strony.

nexus 6
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Można je nabyć u bezpośredniego dystrybutora w salonach, jednak wybór może być okrojony a ceny często wygórowane. Mnóstwo opcji znajdziemy w internecie, jednak nie mamy tam gwarancji, że zakupujemy oryginalny futerał. Mniej więcej raz na dwa lata zaopatrujemy się w nowy telefon i musimy dokonać trudnego wyboru między poszczególnymi modelami. Dla większości ludzi, kwestią doniosłą jest cena,gdyż wszystkie urządzenia są do siebie podobne. Tylko klienci o dużych potrzebach, inwestują tego typu sprzęt, często nabywając go u bezpośredniego producenta. Równie istotna kwestią są akcesoria. Zaopatrując się w pasującą obudowę, wykonaną z tkaniny lub plastyku, zabezpieczamy nasz nowy sprzęt przed ewentualnymi zniszczeniami. Więcej na temat telefonów: poznaj dodatkowe informacje
22/11/11, 08:04:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.