Twoja firma teraz pracuje przy obsługiwaniu sprzedaży aktywów pomiędzy spółkami? Zobacz, jak sprawnie możesz zarządzać informacjami!

sprzedaż przykładowo akcji w dużej ilości albo przejmowanie jednej spółki przez inną oczywiście nie są prostymi transakcjami.


Zwykle pracuje przy nich co najmniej kilkadziesiąt osób - jeżeli Twa firma zajmuje się tego rodzaju transakcjami, mamy coś, co niezwykle ułatwi cały proces!


O czym mowa?


Virtual Data Room Polska z pewnością będzie wykorzystywać coraz częściej niż dotychczas. Praktycznie we wszystkich państwach zachodnich VDR to niemal podstawowe narzędzie ułatwiające komunikację wielkiej liczbie ludzi pracujących przy konkretnym projekcie. Virtual Data Room Polska to wirtualna chmura o wielkim stopniu zabezpieczenia, gdzie praktycznie bez żadnych obaw będziecie mogli przechowywać wszelkiego rodzaju poufne wiadomości. Zazwyczaj trzyma się na takich wirtualnych serwerach właściwie całą dokumentację związaną z konkretną transakcją.


moc
Twórca artykułu: Lidor


Więcej tekstów

Jakim sposobem poprawnie zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

dane w chmurze
Twórca artykułu: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gromadzenie danych w chmurze staje się dzisiaj niezwykle popularne, jednak jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie, na pewno winniśmy dowiedzieć się w jaki sposób można zabezpieczyć dane w chmurze. Naturalnie musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w Necie nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Internetu zdoła zostać upublicznione, nawet jeżeli zadbamy o wysokie bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć czy też filmów. Faktycznie znaczące rzeczy, ważkie dokumenty czy też intymne fotografie musimy więc trzymać z dala od Netu.


Jak to dokładnie działa?


Virtual Data Room to rodzaj internetowego serwera, na którym można umieszczać różne informacje dotyczące danej transakcji. Wielką zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście to, iż właściwie każdy uprawniony członek zespołu ma w niemal każdej chwili prosty dostęp do wszystkich informacji, co oczywiście znacznie ułatwia pracę. Nawet jeżeli Twojego kolegi nie ma aktualnie w pracy, możesz bez większego trudu zobaczyć efekty pracy na należącej do niego działce. Na dodatek Virtual Data Room jest zupełnie bezpieczny.


VDR-y to serwery o niemal najwyższym stopniu zabezpieczenia, a dodatkowo wszystkie dokumenty są szyfrowane. Dzięki temu nie musicie się martwić, iż ktoś niepożądany uzyska dostęp do istotnych wiadomości.
20/05/07, 08:35:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.