Rodzaje gier na PS Vita wybrać

Wiele osób cały czas pamięta jeszcze oferowane na bazarach konsolki z ciekłokrystalicznymi wyświetlaczami, na jakich grało pół Polski. Starzy i młodzi potrafili całymi godzinami łapać kulki czy obracać klocki. Dzisiaj propozycje grania są wiele razy większe, a producenci cały czas wypuszczają nowości które mają dostarczyć jak najwięcej zabawy i rozrywki.

PS Vita
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Podobnie jest z firmą sony, której zaprojektowana kilka lat temu konsola PS Vita po dziś dzień, pomimo dużej konkurencji ze strony smartfonów oraz tabletów, cieszy się dużym zainteresowaniem. Jako mobilny sprzęt do gry konsola ta może zaoferować naprawdę sporo. Posiada rewelacyjny ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a także absolutną nowość, czyli dotykowy tylny panel. Takiego rozwiązania do tej pory nikt nie wykorzystywał, a to co zaproponowali inżynierowie Sony podnosi granie w gry na nowe poziomy. Tylnym fragmentem konsoli można sterować podobnie jak palcami na ekranie dotykowym, przez co dostaje się urządzenie do grania w trzech wymiarach.

Więcej tekstów

Co może robić taki gracz, którego nie stać na gierki konsolowe?

Xbox One
Twórca artykułu: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jedną z najpoważniejszych bolączek polskiego gracza, a mowa tutaj o sympatykach gier konsolowych jest z pewnością to, że w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż co prawda gracz chce kupić sobie fajną grę, już oczyma swojej wyobraźni widzi jak wspaniale spędza czas, ale co z tego, skoro najzwyczajniej w świecie nie posiada zbyt dużej sumy kasy? Powszechny kłopot Polaków - niedostatek pieniędzy. Jednakowoż kłopoty natury finansowej nie powodują, że automatycznie zapominamy o swoich marzeniach.


Pamiętano również o tym, co najważniejsze, czyli o graczach. Właśnie dla nich dostępna jest pełna paleta gier. Są więc zachwycające grafiką i niezwykle dopracowane gry na PS Vita, w które zagrać można w autobusie czy podczas szkolnej przerwy. Jeśli ktoś będzie lubił sport, ale nie ma czasu albo możliwości żeby go uprawiać, to gry sportowe ps vita będą dla niego idealnym wyjściem. Ale na takiej konsoli, mimo że nie jest ona zbyt duża, można także pograć w dłuższe gry.

Bardzo ekscytuje Cię podnoszona w tym miejscu tematyka? Jeżeli tak, to dodatkowo kliknij ten link i zdobądź cenne szczegóły (klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-w-parze/).

W sprzedaży mamy więc gry przygodowe ps vita (zobacz najnowsze propozycje w korzystnych cenach - gry przygodowe PS Vita), w tym również wszystkie pozycje, jakie gracze znają z komputerów PC, a które dostarczą graczom niezapomnianych wrażeń. No i na koniec wielbiciele strategii także znajdą niejeden tytuł dla siebie.

Wprawdzie gry przygodowe PS Vita nie będą się nadawać na wykorzystanie krótkich przerw, ale konsola sony posiada takie parametry, ze bez najmniejszych problemów można grać na niej wiele długich godzin, bez żadnego zmęczenia. Tak więc widać, że w praktyce każdy gracz znajdzie coś dla siebie na tej konsoli, jeśli doda się do tego spore możliwości łączenia się z resztą użytkowników, to można zastanowić się dobrze nad zakupem tego sprzętu.
20/11/13, 07:29:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.