Reklama typu video - a więc, następny tekścik pochodzący z cyklu: jakie rzeczy dobrze jest na ten konkretny temat mieć pojęcie?

Z pewnością nie raz przeglądając sieć Internetową, zerkałeś na przeróżne filmiki, takiego typu jak dla przykładu te, które są zawarte na najbardziej popularnym portalu "filmowym" na globie, znanym bardzo dobrze pod nazewnictwem "YouTube" - i z całą pewnością nie raz trafiłeś na najmocniej irytującą rzecz, która to się na niej znajduje, a która tak naprawdę pozostaje w naszej główce częściej, aniżeli się nam ma możliwość to ogólnie wydawać.


..


reklama video
Twórca artykułu: Bryn Pinzgauer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Ile zarabiają w Polsce tacy specjaliści jak programiści?

Biała Nokia Lumia 800
Twórca artykułu: Hill+Knowlton Strategies
Na podstawie danych z: Hill+Knowlton Strategies
ProgRAMiści w naszym kraju mogą zarabiać rzeczywiście dużo. Ich przeciętna pensja może wynieść czasem 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału bieżącego roku.


Z pewnością niektórym z Państwa już "wpadła" do głowy myśl, o czym mowa i tak - jest to żadna inna rzecz jak wszędobylskie reklamy, które to może i nas irytują, jednak to dzięki nim wiemy na przykład kiedy bywa promocja w jakiegoś typu sklepie, lub pojawi się na rynku jakiegoś typu nowiutki produkt, który ma możliwość pochodzić z wnętrza każdego rodzaju dziedziny jaka powstała na świecie.

Ciekawi Cię mieszczący się w tym portalu tekst? Kliknij zatem dodatkowo ten link i zobacz więcej ciekawostek (https://magicplay.pl/) na omawiany problem.

Jednakże reklamy w telewizji, a te wewnątrz internecie troszkę się różnią, ponad wszystko faktem, że te wewnątrz sieci internetowej istnieje możliwość najczęściej wyłączyć po określonym okresie, najczęściej wynoszącym 5 sekund. Tego rodzaju reklamy są określane jako: reklama(zobacz Drony w branży gospodarki odpadami) video, która to posiada parę odmian, w których to odnajdziemy między innymi nazewnictwa takie jak choćby: adfRAMe oraz inbanner video ad, czy instream audio ad, już tu nie wspominając o instream bottomlayer a także videobacklayer oraz tak w dalszym ciągu. Każdziutka spośród tych nazw oczywiście ma w posiadaniu własną definicję, jednakże zabrakłoby dla nich już miejsca w naszym króciutkim artykule.


Dobrze jednak na koniec wspomnieć, że samych form reklam video, wraz z napomkniętymi wyżej bywa dokładnie dziewięć i każdziutka z nich ma możliwość być przez nasze osoby pozyskana dzięki pomocy przeróżnych przedsiębiorstw zajmujących się reklamowaniem.
21/09/04, 07:36:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.