Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Smartfony i telefony komórkowe oferowane są najczęściej bez żadnych dodatkowych gadżetów. W komplecie przeważnie będzie się znajdowała niewielka ładowarka, kabek do podłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie zbyt dużej jakości spodziewać się nie ma co, muzykę się na nich jakoś posłucha, ale nic ponadto. To tak naprawdę w przypadku większości smartfonów jest wszystko, co nie oznacza bynajmniej, że liczba oferowanych akcesoriów będzie tak skromna.

etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl
Wręcz przeciwnie, najróżniejszych gadżetów, o które można rozbudowywać swój telefon są ogromne ilości, zarówno wpływających na wygodę i komfort użytkowania, jak też na stan techniczny oraz bezpieczeństwo samego aparatu. przeczytaj na blogu Przykładowo więc można dokupić lepsze słuchawki, jeżeli te dołożone do zestawu nie spełnią wymagań, dość interesującym gadżetem są również niewielkie głośniczki. Z kolei do wygodnego prowadzenia rozmów może się przydać słuchawkowy zestaw, jaki przy rozmawianiu w czasie jazdy samochodem jest wymagany i za jego brak grozić może mandat.

etui
Twórca artykułu: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kolejną grupę akcesoriów telefonicznych stanowią najróżniejsze etui, pokrowce i folie na ekrany. Oferta ich jest bardzo duża, zarówno sklepy internetowe, stacjonarne jak i wszelakie aukcje (zobacz Platforma zakupowa Logintrade) będą ich pełne i dokupić je można do wszystkich modeli. Kupując case na telefon ma się do dyspozycji parę różnych materiałów, które się różnią wyglądem i właściwościami, ale także mnóstwo rozmaitych wzorów. Niektóre pokrowce mają na tyle wytrzymałość, że chronić będą przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, z kolei inne dają mniej ochrony, lecz za to ładnie wyglądają.

Jeśli zaintrygowały Cię informacje w tym tekście, to doczytaj również następne wątki na nowej stronie, która znajduje się pod podanym linkiem.

Szukając etui do telefonu należy go wybierać pod kątem danego modelu. () Są wprawdzie pokrowce uniwersalne, które pasują do większej liczby urządzeń, ale w ich przypadku czasami są problemy z dopasowaniem


Jeżeli smartfon już będzie miał pokrowiec, to można też pomyśleć o założeniu folii ochronnej na ekran. Nawet najbardziej wytrzymałe szkło podczas codziennego użytkowania może się porysować, a folia bardzo dobrze zabezpiecza przed takimi przypadkami.
22/10/12, 13:00:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.