Dzięki GoPro ma się możliwość efektywnie filmować swoje wyczyny sportowe

Sport jest hobby emocjonującym i ciekawym, dostarcza mnóstwo interesujących doznań. Pewnym sportowcom zależy na tym, by swoje dokonania sportowe filmować i móc później oceniać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub po prostu mieć pamiątkę. W takiej chwili idealnie spisują się kamery sportowe. Stają się one dobrym wyborem w wypadku sportów ekstremalnych, jak wspinaczka skałkowa, spływy pontonowe czy skoki na spadochronie.
Taka kamera powoduje, że nagrywanie na różnego rodzaju wyjazdach jest sporo bardziej fajne. No dobra, to jakie z kamerek są według mnie godne większej uwagi? To znaczy nie mówię, iż jestem ogromnym znawcą, jednakowoż uważam, że mogę polecić coś dobrego.

GoPro Hero 4
Twórca artykułu: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na początku chciałbym polecić szczególnie kamerkę firmy Sony, albo kamera GoPro Hero 4 Silver. Moim zdaniem sony action cam jest zapewne pod każdym względem doskonałą kamerką sportową.

Wejdź na kolejną witrynę - w niej oczekuje na Ciebie bieżący wpis tego zagadnienia. Opracowaliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Zabrałem ją na swój wyjazd w Sudety - chodzenie po pięknych górach z akurat tą kamerą spowodowało, że posiadam w tej chwili śliczne filmy. Jakość filmu jest bez większego cienia wątpliwości fenomenalna, no coś wspaniałego! Na udźwiękowienie również nie mam prawa narzekać. Co prawda przesadnie tanio to zdecydowanie nie jest, lecz trudno myśleć, że natrafimy na fajniejszą opcję. Tzn.

Bez strachu - zobacz link, który prowadzi do analogicznej witryny. Znajdziesz na niej przykuwające wzrok posty w odniesieniu do przedstawianego tu tematu.

następny produkt, który chcę trochę opisać także jest dobry...

Fachowcy są jednak jednomyślni, że najlepsze kamery typu Point-of-View, produkuje firma GoPro, twórca kamer sportowych z serii Hero. Debiutujący w roku 2014 model GoPro Hero 4 black (camonboard.pl/gopro-hero4-back.html) odznacza się wybitnymi właściwościami, które umieszczają go w ścisłej czołówce. Kamera ta jest dosyć droga, ale może pochwalić się naprawdę świetnymi parametrami użytkowymi, na przykład wysoką prędkością zapisu obrazu w dobrej jakości, elektroniczną stabilizacją obrazu, Wi-Fi, Bluetooth oraz ekranem dotykowym.


Więcej tekstów

Kamera yi ma sposobność nas pozytywnie zaskoczyć.

Firma na rynku międzynarodowym, a ryzyko walutowe
Twórca artykułu: istock
Na podstawie danych z: istockphoto.com
Wyjeżdżamy na wakacje i pragniemy wszystko nagrywać? Bez wątpienia powinno się tutaj zaopatrywać w małą kamerę, którą wszędzie będziemy mieli szansę ze sobą zabrać i dzięki której będziemy mogli nagrać obraz naprawdę świetnej jakości.
19/09/04, 07:54:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.