Czy laptop może stać się fragmentem wystroju domostwa?

Poniektórzy z nas dbają ogromnie o każdy detal dookoła siebie, zacząwszy od własnego odzienia a na a na mieszkanka kończąc. Efekt przy odrobinie talentu może być efektowny. Projektując wnętrze własnego mieszkania zwracamy na ogół uwagę na szczegóły. Dobiera się często wzór tapet do wzorku mebli albo dobieramy zasłonki do wystroju pomieszczenia.


Częstokroć też pragniemy upiększyć nasze mieszkanka przez dodanie drobiazgów, które mają za zadanie zindywidualizowanie należącej do nas przestrzeni tak, by dać wyraz naszej osobowości, z tej przyczyny właśnie do ogólnego wystroju dodajemy osobiste dodatki. Są to na przykład pamiątki z wakacji, zdjęcia(polecamy zdjęcia i filmy z postępu prac budowlanych) dzieci w stylowych ramkach, kryształy po babci i tym podobne przedmioty.

Obecnie coraz częściej obiektami uważanymi przez nas za zindywidualizowane są smartphony i podobne gadżety elektroniczne. Personalizujemy przykładowo komórkę przez ustawienie tapet ze zdjęć bliskich lub też ukochanego psa. Czemu zatem nie ozdobić również swego laptopa? Można to rzecz jasna zrobić od wewnątrz, zmieniając tapetę pulpitu na taką, jaka nam się podoba, lecz będzie to widzialne jedynie dla nas albo osób użytkujących nasz laptop. Gdybyśmy zaś pragnęli wyrazić swoją indywidualność w bardziej dostrzegalny sposób, możemy poszukać naklejki na laptopa np. tu: .

Dziewczyna przy laptopie
Twórca artykułu: "PictureYouth"
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jest to rodzaj folii pokrytej klejem z nadrukiem. Naklejki na laptopa można kupić z wieloma przeróżnymi wzorami poczynając od tak popularnych jak flagi państw po fotografie natury poprzez wzory fraktalne, albo naklejki na laptopa wykonane z fotografii dostarczonych przez klienta. Zatem na naszym urządzeniu może pysznić się nasz własny chomik lub inwerter growatt może spozierać z laptopa nasz maluch. Naklejki na laptopa mogą stać się też uzupełnieniem wystroju wnętrz. Możemy sobie na przykład dobrać wzór do tapet na ścianach czy obrazów. Wówczas nasz laptop staje się również fragmentem wystroju mieszkania. Naklejki na laptopa, poza funkcją estetyczną pełnią dodatkowo funkcję ochronną.

Folie z których stworzone są naklejki na laptopa chronią przed rysami i niewielkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Można też dostać podobne na inne urządzenia: tablety, notebooki, smartphony. Tego typu ozdoby zdobyły bardzo ogromną popularność.
21/06/29, 18:03:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.