Na imprezy, do ułatwiania pracy oraz jako gadżet, a więc o przeznaczeniu tabletów

Zaledwie kilkaset złotych może sprawić nam frajdę, wesprzeć pracę i pomóc w załatwieniu innych spraw. Rzecz jasna, chodzi o elektronikę, w końcu żyjemy w czasach, gdzie rozrywka wychodzi najczęściej z świata fikcji i sieciowego „wirtualu”. Tablety - przenośne ramki pozwalające przebierać cyfrowe fotografie, filmiki, gry i czego jeszcze dusza zapragnie - dostajemy w pełnej konfiguracji, sterownikami i akcesoriami.
tablet
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie każdy z brylujących w użytkowaniu tabletem uwielbia elektronikę i rozgryzanie tych i podobnych sprzętów. Część użytkowników używa wielofunkcyjnych sprzętów jako narzędzia wspierającego zawód, kolejni bawią się mając na imprezie urodzinowej tablety Samsung, jeszcze inni zrobią sobie z tabletu mini-telewizorek na długie godziny żmudnej podróży. Jest kilka sposobów montażu parocalowego sprzętu w środkach lokomocji, by cieszyć się mogli pozostali pasażerowie obok. Tutaj fajne przykłady: .

tablet Nexus
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wracając do użytkowników - debiutujący posiadacze tabletów muszą z początku poznać specyfikę urządzenia i system operacyjny. W przeciwieństwie do telefonów dotykowych, tutaj konieczne jest „zaprzyjaźnienie” się z systemem, np.

Czy uważasz, że umieszczone tu informacje są interesujące? Jeśli tak, to przejrzyj treść, a odnajdziesz tam podobnie istotne fakty, które zwrócą Twoją uwagę.

Androidem. Bez tego procesu korzystanie z tej elektroniki przenośnej właściwie stanie się pozbawione sensu.

Nie powinno to być trudne, zważywszy na uderzające podobieństwo systemów tabletowych do systemów operacyjnych na netbookach. Konfigurowanie także nie powinno utrudniać sytuacji - z reguły towarzyszą nam instrukcje krok po kroku, zapewniające płynne przejście po systemowym samouczku.

Jeśli masz chęć uzyskać jeszcze inne dane na omawiany wątek, odkryj ponadto pozostałe nasze strony na zbliżony temat - one również są interesujące.

Żaden tablet Modecom nie okaże się straszny, po kolejnych godzinach używania będziemy się nim posługiwali coraz lepiej. Warto zerknąć: strona.


Więcej tekstów

Wpływ rozwoju technologicznego na rozwój klawiatur

Klawiatura
Twórca artykułu: montillon.a
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny dzisiejszych czasów wpływa też na rozwój klawiatur, które są nieodłącznym elementem wielu urządzeń technologicznego. Modeli jest dużo, od foliowych – tanich, odpornych, dających dużo funkcjonalnych, po dotykowe – mniej wytrzymałe, ale za to nowoczesne i estetyczne.

Zapoznając się z dodawaniem i włączaniem kolejnych funkcji nasze poczynania stają się coraz śmielsze. Rozgryzając system, choćby sposobem „poszperaj, sprawdź, cofnij” dojdziemy do tego jak najlepiej ustawić ekran wejściowy, porozmieszczać ikony, wybrać te szczególnie potrzebne itp. Elementarz Androida to w większej mierze wskazówki o poruszaniu się między ważnymi aplikacjami, galeriami muzycznymi i filmami oraz identyfikowanie symboli na ekranie (bateria, kreski Wifi, godzina, okienka cofnij, itd). Następne etapy samouczka na tablet Windows 8 należy czytać skrupulatne i poznawać już wymienionych wyżej podstawach.
19/09/01, 07:09:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.