Komu należy zlecić zrobienie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?

Chcąc stworzyć stronę internetową zwykle pojawia się dylemat, komu to zlecić? Gdy bardzo nam zależy na projekcie zarówno dobrym wizualnie, ale i praktycznym, warto się właściwie zastanowić, czy powierzyć to zadanie Software House, a może freelancerowi.

Software House to firma trudniąca się robieniem oprogramowania w oparciu o rozwiązania sieciowe. Tworzy aplikacje JavaScript, zaawansowane web aplikacje, integrację usług sieciowych. Freelancerem jest jedna osoba robiąca podobne do podanych wyżej zadania, ale wykonuje je na odległość. W trakcie zakładania stron (polecamy pozycjonowanie stron Artefakt) www dużo bezpieczniej jest zdecydować się na ofertę Software House, ponieważ zlecony przez nas projekt realizowany jest przez firmę, a nie przez jedną osobę. Jej adres to . Zatem zyskujemy gwarancję wykonania zlecenia na czas. Ponadto, jeśli powstaną inne zadania związane z branżą komputerową nie będzie potrzeby, by szukać kolejnych zleceniobiorców do kolejnego etapu prac.

Więcej tekstów

Obecnie dużo spraw można załatwić on-line

Internet
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niemal zaprzeczyć, że dzisiaj mnóstwo rzeczy można załatwić przez internet. Obecnie chyba każdy z nas ma dostęp do internetu, dlatego wiele firm pozwala na łatwe załatwianie mnóstwa spraw przez ich witryny internetowe. Podobnie jest na przykład z księgowością w firmie – jeżeli prowadzisz własną działalność, na pewno wiesz dobrze, że praktycznie wszystko można załatwić za pośrednictwem komputera – a w sporej ilości przypadków wręcz nie można załatwić tych spraw w inny sposób.


laptop
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zlecając wykonanie trudnego projektu doświadczonej firmie klient może liczyć na wizyty podczas których pokazywane są postępy prac grup zadaniowych, można ponownie omawiać wymagania. Dzięki tym wizytom zleceniodawca ma możliwość kierowania kierunkiem rozwoju produktu bądź usługi.

Odczuwasz nienasycenie? Pragniesz dużo postów na zbliżony temat? Dla nas to fantastyczna nowina. Więc naciśnij (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-mobilnych/tworzenie-aplikacji-na-ios/) w ten link i voila.

Dostarczane przez Software House kompletne dane statystyczne umożliwiają zleceniodawcy skuteczne planowanie i weryfikowanie założonych oraz ustalonych dat. Jest to ważne w przypadku licznych zmian wymagań. Freelancer najczęściej wykonuje zbliżone zadania dorywczo, tak więc nie będzie mógł się zbyt często spotykać, ani poświęcić zbyt dużo czasu na wykonanie zadania.

W przypadku wyboru freelancera zleceniodawca uzależnia się od jednej osoby. Nie ma przy tym pewności, iż wybrany zleceniobiorca nie zachoruje bądź będzie zmuszony gdzieś pilnie pojechać. Wówczas wszystkie terminy mogą legnąć w gruzach. Decydując się na zlecenie projektu obytej firmie trudności związane z nagłym wypadkiem, czy też nieprzewidzianym urlopem nie mają znaczenia.

W przypadku Software House projektem zajmuje się grupa zadaniowa i to do firmy należy odpowiednie zaplanowanie działań w oparciu o dyspozycyjny zespół, aby zlecenie było zrobione w terminie. Nie musimy się więc martwić o zrobienie projektu.
21/06/12, 08:17:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.