Komu należy zlecić zrobienie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?

Chcąc stworzyć stronę internetową zwykle pojawia się dylemat, komu to zlecić? Gdy bardzo nam zależy na projekcie zarówno dobrym wizualnie, ale i praktycznym, warto się właściwie zastanowić, czy powierzyć to zadanie Software House, a może freelancerowi.

Software House to firma trudniąca się robieniem oprogramowania w oparciu o rozwiązania sieciowe. Tworzy aplikacje JavaScript, zaawansowane web aplikacje, integrację usług sieciowych. Freelancerem jest jedna osoba robiąca podobne do podanych wyżej zadania, ale wykonuje je na odległość. W trakcie zakładania stron (polecamy pozycjonowanie stron Artefakt) www dużo bezpieczniej jest zdecydować się na ofertę Software House, ponieważ zlecony przez nas projekt realizowany jest przez firmę, a nie przez jedną osobę. Jej adres to . Zatem zyskujemy gwarancję wykonania zlecenia na czas. Ponadto, jeśli powstaną inne zadania związane z branżą komputerową nie będzie potrzeby, by szukać kolejnych zleceniobiorców do kolejnego etapu prac.

laptop
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zlecając wykonanie trudnego projektu doświadczonej firmie klient może liczyć na wizyty podczas których pokazywane są postępy prac grup zadaniowych, można ponownie omawiać wymagania. Dzięki tym wizytom zleceniodawca ma możliwość kierowania kierunkiem rozwoju produktu bądź usługi. Dostarczane przez Software House kompletne dane statystyczne umożliwiają zleceniodawcy skuteczne planowanie i weryfikowanie założonych oraz ustalonych dat. Jest to ważne w przypadku licznych zmian wymagań.

Mamy zamiar Cię namówić do następnej pasjonującej witryny - kontynuuj poznawanie (http://atgroup.com.pl/artykuly/item/11-jakie-narzuty-na-sezon-zimowy) bez ograniczeń, by mieć możliwość zapoznania się z nowymi artykułami na powyższy temat.

Freelancer najczęściej wykonuje zbliżone zadania dorywczo, tak więc nie będzie mógł się zbyt często spotykać, ani poświęcić zbyt dużo czasu na wykonanie zadania.


Więcej tekstów

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do urządzeń multimedialnych, jak np. smartfonów, czy obecnie niezwykle powszechnych tabletów.

W przypadku wyboru freelancera zleceniodawca uzależnia się od jednej osoby. Nie ma przy tym pewności, iż wybrany zleceniobiorca nie zachoruje bądź będzie zmuszony gdzieś pilnie pojechać. Wówczas wszystkie terminy mogą legnąć w gruzach. Decydując się na zlecenie projektu obytej firmie trudności związane z nagłym wypadkiem, czy też nieprzewidzianym urlopem nie mają znaczenia.

W przypadku Software House projektem zajmuje się grupa zadaniowa i to do firmy należy odpowiednie zaplanowanie działań w oparciu o dyspozycyjny zespół, aby zlecenie było zrobione w terminie. Nie musimy się więc martwić o zrobienie projektu.
20/04/24, 07:42:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.