Wizualizacje 3d oraz projektowanie

E-handel
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Przyszłość internetowego handlu wszelkiego typu przedmiotami bez wątpienia będzie się opierać na wizualizacji.
Możliwość zobaczenia przedmiotów w trójwymiarze, bez wątpliwości uatrakcyjni ogłoszenia sprzedaży ułatwiając konsumentom proces podejmowania decyzji w przedmiocie dokonania zakupu.

Zakup produktów w sieci poprzez różnych serwisów ogłoszeniowych oraz aukcyjnych często budzi pośród klientów przeróżne wątpliwości. Nawet gdy oferowane towary są doskonale scharakteryzowane i zamieszczone są ich fotografie, to i tak znajdzie się potencjalny klient, który będzie chciał zobaczyć więcej zdjęć albo o fotografię z jeszcze innej strony niż ta, która została zaprezentowana dotychczas. Zazwyczaj budzi to frustracje po stronie sprzedających. Ciężko bowiem jest odpowiadać na wszelkie tego typu zapytania w sytuacji, jeśli w sprzedaży ma się ogromną ilość towarów.

Coraz więcej firm chcąc zadowolić swoich klientów zleca w oparciu o umowę outsourcingu wizualizacje produktów zewnętrznej firmie. Wizualizacja taka polega na przedstawieniu danego przedmiotu na ekranie naszego komputera w formie zezwalającej nam na oglądanie obrazu w trójwymiarze. Projektowanie 3d tworzy się przy wykorzystaniu specjalistycznej techniki komputerowej bazującej na zasadach geometrii oraz wyliczeniach matematycznych i fizycznych. Nie jest to już zwyczajnie płaskie zdjęcie, lecz poruszający się obraz pozwalający na ujrzenie rzeczy z każdej strony i samodzielne kręcenie nim zgodnie z własnym uznaniem.

Wizualizacje 3d mogą być znaleźć zastosowanie do wszelkiego rodzaju towarów. Najbardziej popularne branże dotyczą sprzętów AGD i RTV. Możliwości użycia tego typu metody są jednakże bezgraniczne, więc trzeba się spodziewać, iż metoda będzie się także doskonale sprawdzać w handlu samochodami albo nieruchomościami.

Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są dla Ciebie zbyt skąpe? Jeżeli tak, to wejdź na stronę Prasy krawędziowe, na której znajdziesz podobne tematy.

Co ciekawe modelowanie 3d może znaleźć zastosowanie do towarów, które nie istnieją i które dopiero powstaną. Wszystko to, co dotychczasowo było modelem czekającym na urzeczywistnienie po to jedynie, aby zobaczyć, jak będzie wyglądać w rzeczywistości, obecnie może urealnić się dzięki wizualizacji i zyskać możliwość zastosowania poprawek jeszcze na etapie samego projektowania. Bez cienia wątpliwości można więc stwierdzić, iż trójwymiarowe wizualizacje w niedługim czasie odmienią oblicze handlu internetowego.


Więcej tekstów

Zamierzasz zakupić odtwarzacz multimedialny? Sprawdź, jak wybrać najlepszy

mp4
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex
Odtwarzacze multimedialne są obecnie nieodzownym elementem każdego kina domowego. Jeżeli lubisz oglądać filmy albo seriale, rozsiąść się komfortowo w fotelu i upajać rewelacyjnym obrazem, powinieneś więc zapoznać się ze wskazówkami, na co zwrócić uwagę, aby nie żałować zakupu.
Twórca artykułu: k.s.
21/12/28, 07:37:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.