Wszechstronny, lekki i poręczny obiektyw

Przy zakupie obiektywu, powinno się zwrócić uwagę na to, czy będzie on pasował do naszego aparatu. Prócz osprzętu wywodzącego się od tej samej firmy, której logo widnieje na sprzęcie, mamy nadal do dyspozycji ofertę wytwórców niepodrzędnych.
Sigma to przyrząd typowo amatorski. Obiektyw o tak wielkim zakresie ogniskowych, nie może być budową prostą. Obiektyw jest wyposażony w przystępną podziałkę ostrości, również leżące po lewej stronie przełączniki trybu pracy autofokusa, stabilizacji, także blokowania obiektywu.


Sigma to niezależny producent obiektywów, jaki od wielu lat konsekwentnie zdumiewa coraz to śmiałymi pomysłami. Dużo z nich to nadzwyczaj egzotyczne pozycje, które dla statystycznego fotoamatora zostają tylko nowinkami. Jest możliwość natomiast wyszukać w ofercie Sigmy szereg bardzo przydatnych obiektywów dobrej jakości za względnie niską cenę. Wyrabiają oni obiektywy z mocowaniami w wersji dla różnych systemów.


sigma 18 200
Twórca artykułu: Doug Kerr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Sigma 18 200 to uniwersalny, lekki i poręczny obiektyw, poświęcony specjalnie do lustrzanek cyfrowych. Ma zintegrowany napęd.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu danych na temat poruszany w opisywanym tekście, to wejdź tu drony w budownictwie - z pewnością te artykuły też Cię zainteresują!

Dzięki bardzo zaawansowanej struktury, obiektyw zachowuje wysoką jakość filmu w pełnym obszarze ogniskowych. Dwa moduły o niskiej dyspersji SLD w powiązaniu z dwoma soczewkami asferycznymi przekazują imponującą korekcję wszelakiego typu nieprawidłowości i odkształceń.
Osobliwe wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, którymi pokryte są wszelkie soczewki, efektywnie uniemożliwiają powstawaniu wszelkiego rodzaju blików i flar. Obiektyw ma program wewnętrznego ostrzenia IF, dzięki któremu frontowa soczewka nie obraca się w czasie ostrzenia. To umożliwia pewne stosowanie kołowych filtrów polaryzacyjnych.
21/09/03, 12:53:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.