Smartphon Microsoft Lumia 640 - mała, mobilna bestia To warto znać!

Biznes mobilny rozwija się od kilku lat w niesłychanym tempie. Portale zajmujące się technologią co chwilę informują nas o pojawiających się nowościach. Jak co roku na targach branży mobile w Barcelonie prezentowane są najświeższe dzieła prawie wszystkich najważniejszych firm technologicznych.


Wielcy gracze rynku mobile
etui na telefon
Twórca artykułu: Elisa Fair
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
walczą w swoistym mobilnym wyścigu zbrojeń na ciągle polepszane właściwości i możliwości ich najważniejszych smartfonów.

Przejdź do serwisu autora, jeżeli zaintrygowały Cię wiadomości zawarte w naszym artykule. Tam znajdziesz o wiele więcej szczegółów.

Nam, czyli odbiorcom należy się tylko radować z niezwykle dużych możliwości wyboru, dzięki którym możemy przebierać pośród setek aparatów osiągalnych na rynku.
Dzisiaj na rynku najważniejsze są w zasadzie trzy wielkie platformy mobilne - Android, iOS oraz Windows Mobile. Każde z tych środowisk różni się od siebie w kilku podstawowych kwestiach. Android to przede wszystkim wielki wybór spomiędzy przeogromnej ilości smartfonów różnych firm. iOS następnie, to najprawdopodobniej najbardziej zamknięty oraz zabezpieczony przed modyfikacjami system. Smartfony z Windows Mobile wydają się na tej płaszczyźnie dobrym wyborem, kiedy rozważymy proporcje ceny do jakości. Jeśli rozważamy zakup porządnego, szybkiego a jednocześnie niedrogiego telefonu warto wziąć pod rozwagę telefon Microsoft Lumia 640. Gadżet ten to nieduże, kształtne urządzenie z 5-calowym wyświetlaczem (odrobinę większym aniżeli te ,które znamy z poprzedniego modelu 630). Obudowa do Microsoft Lumia 640 XL zbudowana jest z lekkiego, solidnego tworzywa sztucznego a w samym ekranie użyto technologię Gorilla Glass 3 (sprawdź: więcej szczegółów), która ma zagwarantować trwałość i niepodatność na uszkodzenia. Warto nadmienić, iż pomimo 5-calowego wyświetlacza, urządzenie to można w miarę bezproblemowo ogarniać za pomocą jednej ręki.


Dodatkowym atutem telefonu Lumia 640 jest na pewno wymienialny akumulator o pojemności 2500 mAh wraz z miejscem na kartę pamięci. Ze względu na niezbyt dużą ilość pamięci wbudowanej (tylko 8gb, z jakich aż 2gb są przeznaczone na przeinstalowane aplikacje), sposobność rozbudowy pamięci przez dodanie kart pamięci może okazać się bardzo istotna.

Jeśli opisywana sprawa jest dla Ciebie absorbująca, sprawdź poza tym więcej szczegółów Sony DSC-WX300 tu - te informacje także nie powinny pozostać pominięte.

Kiedy mamy ochotę aby wyróżnić z tłumu bądź też cenimy sobie personalizację naszych smartfonów, warto porozglądać się za ciekawymi osłonami do telefonów. Na szczęście w tym przypadku obudowa do Microsoft Lumia 640 (sprawdź: [0]=247&device_model[0]=260) umożliwia nam jej zmiany na dowolne dostępne modele. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie swobodnie wybierać spośród wielu ciekawych etui.
20/10/02, 08:46:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.