Jaką pralkę kupić? Wybierz najlepszą!

Frapujesz się, jaką pralkę kupić? Na początku musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie ją postawisz (dla przykładu w kuchni czy też w toalecie)?


Od tego będzie uzależniony tryb ładowania i opcja zabudowy.
Biznes
Twórca artykułu: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wolnostojące pralki jest to najogromniejsza grupa pralek o rozmaitych parametrach. Sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i bardziej obszernych pomieszczeniach. Jeśli rozmyślasz o zakupie pralki do zabudowy (np. w ciągu szafek), uplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni lub łazienki. Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy możemy wybierać tylko urządzenia ładowane od przodu. Pralki pakowane od góry wymagają wolnej przestrzeni na swobodne otworzenie klapy. Nim zdecydujesz, jaką pralkę nabyć, dokładnie zmierz miejsce, w jakim przewidujesz ją ustawić. Miej na względzie, że pralka nie będzie stać zaraz przy ścianie, bo ma przyłącze wody zazwyczaj o długości 7 cm.


Pralka jest to jedno z głośniejszych przyrządów w domku. Może pracować, emitując hałas na poziomie 46-77 decybeli. O jego poziomie poinformuje Cię etykietka energetyczna pralki. Jeżeli masz w domu małe dziecko czy też włączasz pralkę nocą i nie chcesz budzić mieszkańców ani sąsiadów, nabądź pralkę o jak najmniejszym poziomie harmidru. Koniecznie sprawdź dostępność części zamiennych. Jeśli idzie o urządzenia Bosch części dostępne są prawie w każdym większym mieście.
Jeżeli nie ma masz w domku warunków do wysychania prania czy też pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o nabyciu pralko-suszarki.

Jeżeli nadal fascynuje Cię to zagadnienie, to odszukaj stronę a tutaj z pewnością uzyskasz dużo danych na przedstawiany temat.

To urządzenie pozwala nie jedynie prać, lecz też suszyć ubrania. Swym wyglądem przypomina tradycyjne pralki ładowane od przodu.
20/03/13, 07:52:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.