Jaką pralkę kupić? Wybierz najlepszą!

Frapujesz się, jaką pralkę kupić? Na początku musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: gdzie ją postawisz (dla przykładu w kuchni czy też w toalecie)?


Od tego będzie uzależniony tryb ładowania i opcja zabudowy.


Biznes
Twórca artykułu: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Więcej tekstów

Po co tak naprawdę nabywać etui na smartfon?

Sony Tablet S
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony
Dzisiaj praktycznie każdy ma swojego smartfona - producenci smartfonów niemalże prześcigają się w tym, kto z nich wyprodukuje większy telefon. Jeśli Ty także masz smartfona, z pewnością zauważyłeś, że sporo ludzi kupuje wszelkiego rodzaju dodatkowe obudowy na swe telefony. Czy zastanawiałeś się już, po co tak naprawdę zakładać obudowę na swojego smartfona?


Wolnostojące (pralki (zobacz filtr do pralki)) jest to najogromniejsza grupa pralek o rozmaitych parametrach. Sprawdzą się zarówno w niewielkich, jak i bardziej obszernych pomieszczeniach. Jeśli rozmyślasz o zakupie pralki do zabudowy (np. w ciągu szafek), uplanuj na nią miejsce w czasie projektowania kuchni lub łazienki.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna informacja. Więc naciśnij tutaj i czytaj nawet bez końca kolejne specjalistyczne posty.

Miej na względzie, że w wypadku modeli do zabudowy możemy wybierać tylko urządzenia ładowane od przodu. Pralki pakowane od góry wymagają wolnej przestrzeni na swobodne otworzenie klapy. Nim zdecydujesz, jaką pralkę nabyć, dokładnie zmierz miejsce, w jakim przewidujesz ją ustawić. Miej na względzie, że pralka nie będzie stać zaraz przy ścianie, bo ma przyłącze wody zazwyczaj o długości 7 cm.


Pralka jest to jedno z głośniejszych przyrządów w domku. Może pracować, emitując hałas na poziomie 46-77 decybeli. O jego poziomie poinformuje Cię etykietka energetyczna pralki. Jeżeli masz w domu małe dziecko czy też włączasz pralkę nocą i nie chcesz budzić mieszkańców ani sąsiadów, nabądź pralkę o jak najmniejszym poziomie harmidru. Koniecznie sprawdź dostępność części zamiennych. Jeśli idzie o urządzenia Bosch części dostępne są prawie w każdym większym mieście.


Jeżeli nie ma masz w domku warunków do wysychania prania czy też pierzesz nadzwyczaj często, pomyśl o nabyciu pralko-suszarki. To urządzenie pozwala nie jedynie prać, lecz też suszyć ubrania. Swym wyglądem przypomina tradycyjne pralki ładowane od przodu.
21/02/20, 07:49:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.