Wszystko co chcecie wiedzieć o aplikacjach pisanych na Android i IOS

Dobór platformy, na którą sporządzana będzie dana aplikacja jest zależne przede wszystkim od naszej strategii, do kogo potrzebujemy adresować własną aplikację i jakich sprzętów używa nasza ekipa docelowa.


Biały smartfon
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Aby aplikacja mobilna była czynna na oba słynne struktury: iOS i Android. Ważność systemu, pod który przygotowywane są aplikacje mobilne jest niesłychanie znaczące, bowiem czym więcej cieszący się popularnością system tym większe prawdopodobieństwo ataku na ten układ poprzez złośliwe oprogramowanie. Biorąc pod obserwację całkowite statystyki i teoretyczną nieodzowność wyboru jakiegoś systemu operacyjnego (najlepiej, by aplikacja mobilna była przystępna dla układu Android i iOS), jeżeli mają być to konsumenci w Polsce, w takim razie powinno się wybrać Android, gdyż osób korzystających z aparatów z tym układem jest w tej chwili w Polsce zdecydowanie najwięcej. W tym wypadku możemy być pewni, że wnikamy z oprogramowaniem do największej grupy nabywców.

Z kolei jeśliby aplikacja mobilna, którą chcemy wykonać miałaby być
Logo Android
Twórca artykułu: Quinn Dombrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
przydzielona do użytkowników na całym świecie wówczas najlepiej postawić ją na iOS. Mobilne oprogramowania mają szansę być skuteczną metodą promowania, gdyż użytkowników smartfonów i innych sprzętów mobilnych z roku na rok napływa. Fundamentalnym motywem, dla którego mobilne aplikacje na Android i iOS mają możliwość okazać się powodzeniem jest zjawisko że jednostki, które nich korzystają, czynią to bez przymusu. Proponując wciągającą grę czy też inną aplikację, zatrudniamy konsumenta do wielokrotnego przestawania z marką. Poza tym w razie satysfakcji z aplikacji mobilnej użytkownicy sami promują je dalej swoim współpracowniczkom, a to jest skuteczny marketing.

Wykonana pod osobne zainteresowania, aplikacja mobilna może przyczynić się do wzrostu zbytu za pośrednictwem, czy poprzez zaciekawienie eksploatatora systemu Android i iOS wstawionymi w niej treściami.

Wciągający tekst? Jeśli takie jest Twoje zdanie, to zerknij również na podobne serwisy (https://gmsystem.pl/blog/na-czym-polega-symulacja-i-modelowanie-komputerowe-z-zastosowaniem-metody-elementow-skonczonych-mes/) mające zbliżone tematy - one całkowicie Cię pochłoną.

Zbyt za pomocą aparatów mobilnych, cały czas się rozkręca. Mobilne aplikacje na Android i iOS stanowczo zalecane są przedsiębiorstwom docierającym do konsumenta masowego. Największe korzyści mogą mieć sprzedawcy proponujący odzienie, kosmetyki, książki itp.
21/06/22, 08:49:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.