Niezależnie od tego, jaki rodzaj firmy mamy, pewnie trafionym pomysłem będzie zrobienie strony internetowej

W obecnym stuleciu ciężko wyobrazić sobie, żeby jakaś firma czy sklep istniały bez swojej odsłony w internecie.


Wszelkie sklepy powinny posiadać witrynę internetową, by także tam mieć możliwość promować swoje artykuły.
Pracownicy przedsiębiorstwa, narada, konferencja
Twórca artykułu: Ted Eytan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


strona internetowa
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu


oświetlenia
Twórca artykułu: Brian Blues
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jednak strona internetowa wydaje się być niezbędna także wszystkim innym spółkom. Jeśli na przykład jesteśmy stomatologiem albo designerem wnętrz, to także musimy istnieć online, aby mogli nas znaleźć potencjalni klienci. Takie są czasy, że znaczny odsetek społeczeństwa załatwia wszystko online. Chcą zamawiać przeróżne produkty (również artykuły spożywcze), bukować zagraniczne wycieczki i opłacać rachunki. Jeśli zatem prowadzimy przedsiębiorstwo, to bez strony możemy nie przeżyć w współczesnym świecie. Najlepiej byłoby, by stronę zaprojektował nam jakiś specjalista. Powinna ona przyciągać wzrok. Powinna być nietuzinkowa, by klient chciał ją przeglądać i by zapadła mu ona w pamięci.

To przykuwający wzrok tekst, ale poza tym zobacz także inny podobny oraz w równym stopniu nieszablonowy materiał - my zalecamy to źródło (https://manima.pl/pl/series/kroliczek-alilo-11).

Z drugiej strony nie może być ona nazbyt pogmatwana, ponieważ powinna być intuicyjna. Jeśli okaże się, że jest zbyt trudna oraz niezbyt intuicyjna w przeglądaniu, to ludzie zdenerwują się i przejdą na stronę innej firmy. Z tego powodu do napisania strony musimy wziąć dobrego grafika.
Porozmawia on z nami o wszystkich szczegółach, takich jak kolor i przykładowo rozmieszczenie linków, i przedstawi wstępne projekty. Oczywiście nasze kontakty mogą odbywać się drogą elektroniczną. Nie trzeba przecież szukać kogoś z naszego miasta. Najlepszy specjalista może pochodzić z innego miasta.
22/03/01, 07:44:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.