Zabawa na konsoli Xbox One - ciekawe typy gierek

Dzisiaj sprzedawane konsole do grania to bardzo wydajne maszyny, na jakich gra jest prawdziwą przyjemnością. Będzie to dotyczyć także ostatniego produktu firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, jaka całkiem niedawno ukazała się w sprzedaży. Ta konsola miała być przebojem, producent chciał początkowo wykorzystać z niej kilka zupełnych nowości, ale na koniec się okazało, że zaprojektowana została typowa konsola. No może nie do końca zwykła, bo bijąca wydajnością konkurencję, obecnie jest to najlepszy sprzęt służący do gier, który można kupić w elektronicznych sklepach.
gra na Xbox One
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Xbox one wykorzystuje format blue-ray, przez co nie powinno być problemów z wieloma płytami, kiedy gra będzie pojemniejsza, co stało się dużym problemem starszych wersji konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w pojemny twardy dysk, na jakim bez najmniejszych problemów zmieści się kilka tytułów. Konsola funkcjonuje oczywiście pod kontrolą Windowsa, przypominającego nieco promowany dzisiaj Windows 8, jednak jak się okazuje, system nie do końca dopracowano i niekiedy ciężko sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Lecz to, co najbardziej istotne dla wszystkich konsol, to są rzecz jasna interesujące tytuły gier na Xbox One. A w tej dziedzinie najnowsze dziecko firmy microsoft także powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest dość dużo, w tym ostatnie hity sprzedażowe, których trudno szukać u konkurentów. Największym zainteresowaniem oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tu w ofercie jest co najmniej kilka grywalnych, solidnych pozycji.

Z przyjemnością zaproponujemy Ci podobny tego rodzaju post. Jeśli masz ochotę go sprawdzić, zobacz treść na stronie (https://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-paszportowe), którą znajdziesz tutaj.

Oprócz tego z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, świetna oprawa graficzna może zachwycić każdego wielbiciela motoryzacji, który lubi taką rozrywkę.


Więcej tekstów

Jakie grupy produktowe może zaoferować HP klientom szukającym wydajnego, porządnego sprzętu komputerowego.

hp f2180
Twórca artykułu: WD
Na podstawie danych z: WD
firma HP od wielu lat zalicza się do czołówki producentów sprzętu komputerowego. Jej oferta obejmuje różne segmenty rynku, nie tylko komputery stacjonarne i laptopy, lecz również mocne serwery i urządzenia drukujące.

Jedną z najbardziej interesujących nowinek, którą przynosi najnowsza konsola Misrosoft jest nowy Kinect. Producent zdecydował się na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a tylko cały zestaw (a na tej stronie interesujące gry na konsolę: gry wyścigowe dedykowane na Xbox One). Co prawda bez użycia kinecta spokojnie zagrać można w dużą ilość gier, lecz jeśli już się go ma, to można go stosować, a możliwości ma naprawdę duże. W porównaniu z pierwszą wersją pozwala na tak dużo, że po włączeniu gry sporo graczy może mieć duży problem z odejściem od niej.
19/09/09, 07:52:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.