Możliwości
szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Twórca artykułu: CASIO
Na podstawie danych z: CASIO

Czemu powinniśmy brać udział w szkoleniach? Jakiego rodzaju szkolenia są najlepsze?

Nie ulega wątpliwości, iż rozwój technologii jest aktualnie bardziej szybki niż kiedykolwiek. To sprawia więc, że mamy większą ilość możliwości, jakie jednakże trzeba móc wykorzystywać.
sprzęt
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex

Fotografia ciążowa na terenie Warszawy - jak znaleźć najlepszą osobę do tego zadania?

Ciąża bywa niewiarygodnie ważnym momentem dla bardzo wielu par - oczekiwanie na przyjście dzieciaka dla większości przyszłych rodziców bywa nie wyłącznie po wypełniana zakupywaniem ciuszków, wózka, łóżeczka, czy też nawet zabawek, ale również czasami, gdy ich osobista więź się zacieśnia.

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do urządzeń multimedialnych, jak np. smartfonów, czy obecnie niezwykle powszechnych tabletów.
Tablet kindle
Twórca artykułu: Yuya Tamai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kindle pozwoli nam na zgranie mnóstwa książek

Jest już sporo sprzętów elektronicznych bez których nie możemy żyć, a zjawia się ich z roku na rok znacznie więcej. Dlatego tak ważne okazuje się być to, aby uważnie się im wszystkim przyjrzeć, tak by mieć pewność, że to co wybierzemy będzie dla nas odpowiednie.
GoPro Hero 4 Silver
Twórca artykułu: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, chce by ich wyczyny zostały uwiecznione. Nie zawsze pojawia się możliwość, by zrobiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, przez to takim osobom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie oferująca szansę rejestrowania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz również czymś, czym pragniemy się podzielić w większym gronie.
Drink Mint Julep
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie danych z: FuturePR

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

Nasi rodziciele oraz dziadkowie przyzwyczajeni są do tego, iż telefon służy do dialogów na odległość. Zwykle w domu był jeden telefon – wiszący czy stojący, w pełni analogowy czy z miniaturowym wyświetlaczem oraz przenośną słuchawką.
sprzęt
Twórca artykułu: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju z rozwiązań będą bardziej odpowiednie dla amatorów fotografii, porządny aparat kompaktowy czy cyfrowa lustrzanka.

Pośród miłośników fotografii bez przerwy odbywa się spór, co wybrać, czy jedną z lustrzanek czy dobrego kompakta. Za lustrzanką bez wątpienia przemawia jakość fotografii, w rękach doświadczonej osoby wychodzą one naprawdę dobre.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.