Internet
Komputer Satellite T110
Twórca artykułu: TOSHIBA
Na podstawie danych z: TOSHIBA

Pozycjonowanie stron. Zanim podejmiesz decyzję zobacz co radzimy

Posiadanie przejrzystej i interesującej strony WWW to nie wystarczy wystarczające, aby była ona często przeglądana przez osoby zaciekawione akurat nią. Niejednokrotnie takie strony znajdują się na przegranych, ostatnich pozycjach w rankingu wyszukiwań. W takim razie należy skorzystać z pozycjonowania stron.
Lecący dron
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usługi fotograficzne o nietypowym profilu

W obecnych czasach usługi fotograficzne mogą stać się bardzo zaskakujące, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę zdjęcia wykonywane z niestandardowej perspektywy. Cieszą się one dość sporym powodzeniem, między innymi wśród właścicieli firm. Warto bowiem podkreślić, że nietypowe fotografie są efektywne w funkcji reklamowej, co dla poszczególnych osób jest najważniejszą motywacją.
Internet
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Obecnie dużo spraw można załatwić on-line

W obecnych czasach prawie ukryć, że współcześnie wiele rzeczy można załatwić przez komputer. Obecnie prawie każdy człowiek ma dostęp do sieci, dlatego wiele banków pozwala na łatwe załatwianie wielu kwestii przez ich portale internetowe. Podobnie jest przykładowo z księgowością w firmie – kiedy prowadzisz swoją firmę, bez wątpliwości wiesz dobrze, że niemalże wszystko można załatwić za pośrednictwem komputera – a w dużej ilości wypadków wręcz nie można załatwić tych spraw w inny sposób.
komputer
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Dylematy komputerowe i skąd czerpać wiedzę na temat embadded

W XXI wieku wystarczy mieć połączenie z Internetem żeby zainfekować sobie sprzęt komputerowy. Ilość szkodliwego oprogramowania w sieci jest ogromna, że nie musimy nawet wchodzić na żadne niebezpieczne strony www. Każdy z nas kto uważa, że jego ta sytuacja nie dotyczy, gdyż posiada markowy system antywirusowy, niestety będzie w błędzie. W zasadzie każdego dnia powstają nowe wirusy, konie trojańskie lub inne paskudztwa, które mogą narazić nasz komputer na niesprawne działanie lub atak z zewnątrz. Bywa, że nie warto podejmować się naprawy czegoś, na czym się nie znamy, ponieważ możemy spowodować jeszcze większe zniszczenia.

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do urządzeń multimedialnych, jak np. smartfonów, czy obecnie niezwykle powszechnych tabletów.
komputer
Twórca artykułu: Lea Latumahina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który typ oprogramowania powinno się wdrożyć w naszej firmie?

Nie od teraz wiadomo, że informatyka to domena dotykająca wielu sfer naszej codzienności. Jest ona użytkowana w wyjątkowo wielu aspektach w czasie całego dnia. Mimo że jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas z pewnością nie wyobrażał sobie takiego stanu spraw, to jednakże narzędzia cyfrowe z upływem czasu stały się zasadniczymi środkami do realizacji naszych obowiązków. Komputery są przez nas używane przede wszystkim do domowej rozrywki, bowiem posiadanie źródła połączenia do Internetu oraz wydajnego komputera jest na w stanie przyciągnąć na niezmiernie długi okres przed ekran monitora.
komputery
Twórca artykułu: Danny Choo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usługi serwów komputerowych - sprawdź profesjonalne serwisy

Serwisy komputerowe posiadają rozległą ofertę usługową, w której odnajdziemy zarówno zwykłe usługi informatyczne, jak też wszechstronną i całościową opiekę informatyczną dla firm i przedsiębiorstw.
strona internetowa
Twórca artykułu: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komu należy zlecić zrobienie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?

Chcąc stworzyć stronę internetową może pojawić się dylemat, komu to zlecić? W sytuacji, gdy bardzo nam zależy na projekcie zarówno dopracowanym wizualnie, ale i spełniającym określone funkcje, należy się dobrze zastanowić, czy zlecić to zadanie Software House, czy freelancerowi.
selfie - mieszkanie
Twórca artykułu: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czyszczenie pralki, a rozkręcenie ekspresu do kawy - a więc, domowe metody do naprawy AGD

Chcesz oczyścić pralkę, jednak nie masz pojęcia, jak się za tę rzecz zabrać, gdy nie posiadasz programu do tej rzeczy przeznaczonego? A być może chcesz rozkręcić ekspres do kawy, bo jakaś rzecz się dzieje z tym ekspresem nie tak? To wszystko i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz bez problemiku w środku naszego felietonu!
napis cloud computing
Twórca artykułu: Perspecsys Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

CRM - dobre rozwiązanie dla biznesu

Każda z firm stara się iść z tym, jak zmienia się dzisiejszy świat, by konkurencja nie zostawiła nas w tyle. Nie jest to proste, bo stale pojawiają się kolejne ciekawe możliwości, a wiadomo, że nie każda nowa rzecz będzie pasowała do naszej firmy. Z drugiej jednak strony, jeżeli nie spróbujemy wykorzystać którejś możliwości to zabraknie nam pewności w kwestii tego, czy dane rozwiązanie jest dla nas korzystne czy nie. Na szczęście, jeżeli mowa o crm w chmurze żadna firma nie powinna posiadać najmniejszych wątpliwości. W tej kwestii można być pewnym, że to dla wszystkich firm to jedyna słuszna opcja. Dzięki takiemu typowi oprogramowania można zdalnie kontaktować się z naszymi współpracownikami i klientami.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.