Internet
oprogramowanie
Twórca artykułu: Dell Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komputer w domu i na uniwersytecie

Stwierdzam, iż jesteśmy społecznością bardzo złaknioną ciekawostek technicznych. Wystarczy przejechać się jakimkolwiek autobusem czy tramwajem, a podziwiać można wszelakiego typu technologiczne wynalazki. Wystarczy przyjrzeć się uważnie współpasażerom albo wpaść do sąsiadów czy znajomych. Posiadamy już przyzwyczajenie - głównie młode pokolenie - iż coraz nagminniej, nieomal automatycznie, jeśli tylko mamy jakiekolwiek wątpliwości w dowolnej sprawie, sprawdzamy informacje w internecie.
komputer
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Dylematy komputerowe i skąd czerpać wiedzę na temat embadded

W obecnych czasach wystarczy mieć połączenie z Internetem żeby zaśmiecić sobie laptopa. Ilość szkodliwego oprogramowania w sieci jest tak duża, że nie musimy nawet wchodzić na żadne podejrzane strony internetowe. Każdy kto myśli, że jego ten problem nie dotyczy, gdyż posiada nowy system antywirusowy, niestety będzie w błędzie. Praktycznie każdego dnia powstają kolejne wirusy, konie trojańskie oraz inne paskudztwa, które mogą narazić nasz komputer na niespodziewane błędy lub atak z zewnątrz. Czasami nie opłaca się podejmować się próby naprawy czegoś, na czym się nie znamy, ponieważ możemy spowodować jeszcze większe uszkodzenia.
Komputer Satellite T110
Twórca artykułu: TOSHIBA
Na podstawie danych z: TOSHIBA

Strony internetowe- jak tworzymy w Poznaniu.

Strona internetowa jest zasobem wiadomości, które możemy uzyskać za pośrednictwem przeglądarki internetowej.
laptopy
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Zróżnicowany asortyment nowoczesnych laptopów – w jaki sposób wybrać teraz idealny dla siebie sprzęt?

Laptopy cieszą się dziś istotną popularnością. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że ich rozmiary są niewielkie, podobnie jak waga, dzięki czemu można z nich bez ograniczeń korzystać w dowolnym miejscu. Laptop jest też faktycznie mobilny. Prawidłowo zabezpieczony, na przykład w specjalnej torbie, może być zabierany w podróż. Na rynku proponowane są modele o różnej wielkości i parametrach. Jak w takim razie wybrać laptop znakomity dla siebie?
aplikacje na telefon

Postęp technologiczny jeszcze nigdy nie był tak rewolucyjny? Czy mamy powody do zadowolenia, a może powinniśmy zacząć się martwić?

Wkroczyliśmy już chyba w etap prawdziwego rozkwitu technologii. Co to oznacza? Technologia pojmowana jako twórczość ogromnych firm, tajnych planów, do których zwykli ludzie nie mają wstępu spotyka się tu z oddolnymi inicjatywami, czego najlepszym wyrazem jest tworzenie aplikacji. Jeszcze nigdy bowiem w historii nie było tego typu możliwości w zakresie rozwoju swoich programistycznych umiejętności. Dzisiaj, kiedy są do dyspozycji narzędzia dla każdego i konkretne platformy, jest to jak najbardziej możliwe.
użytkownik
Twórca artykułu: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fachowy obiektyw Sigma w szczecińskim sklepie fotograficznym i wypożyczalnia sprzętu

Obecnie na rynku odkryjemy niemało profesjonalnych obiektywów idealnej jakości. Zapoznając się z propozycją szczecińskich sklepów fotograficznych zauważymy, iż posiadają one rozległą i ciekawą ofertę obiektywów, jaka z pewnością będzie prawdziwą gratką dla fachowych, doświadczonych fotografów
strona internetowa
Twórca artykułu: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komu należy zlecić zrobienie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?

Chcąc założyć własną stronę internetową zwykle pojawia się problem, komu to zlecić? W sytuacji, gdy bardzo nam zależy na projekcie zarówno dopracowanym wizualnie, ale i spełniającym określone funkcje, należy się właściwie zastanowić, czy zlecić to zadanie Software House, czy freelancerowi.
Komputer Satellite T110
Twórca artykułu: TOSHIBA
Na podstawie danych z: TOSHIBA

Pozycjonowanie stron. Zanim podejmiesz decyzję zobacz co radzimy

Posiadanie atrakcyjnej i interesującej strony WWW to nie wystarczy wystarczające, aby była ona niejednokrotnie przeglądana przez osoby zaciekawione właśnie nią. Bardzo często takie strony mieszczą się na przegranych, ostatnichmiejscach w kolejności wyszukiwań. Dlatego też warto skorzystać z pozycjonowania stron.
telefon
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli w tej chwili poszukujesz nowego, sprawnego sprzętu telefonicznego w dogodnej cenie - warto zasięgnąć trochę wiedzy na temat współczesnych produktów i korzystnych warunków zakupów.

W obecnych czasach - sprzęt komputera, czy telefoniczny, to podstawowa potrzeba człowieka w jakimkolwiek wieku i momencie egzystencji. Jakikolwiek typ urządzenia będzie zawierać w tym momencie specjalne programowanie, dzięki któremu wszyscy mamy możliwość zrobić pożytek z sporej liczby udogodnień.
selfie - mieszkanie
Twórca artykułu: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czyszczenie pralki, a rozkręcenie ekspresu do kawy - a więc, domowe metody do naprawy AGD

Chcesz wyczyścić pralkę, ale nie wiesz, w jaki sposób się za tę rzecz zabrać, kiedy nie posiadasz programu do tej rzeczy przeznaczonego? A może pragniesz rozkręcić ekspres, ponieważ coś się dzieje z nim nie tak? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej wynajdziesz bez problemu w środku naszego felietonu!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.