Internet
Lecący dron
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usługi fotograficzne o nietypowym profilu

W dobie naszych czasów usługi fotograficzne mogą być niezwykle zaskakujące, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę zdjęcia realizowane z nietypowej perspektywy. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem, głównie wśród właścicieli indywidualnych działalności gospodarczych. Warto bowiem zaznaczyć, że nietypowe fotografie sprawdzą się w roli reklamowej, co dla niektórych osób jest kluczową motywacją.

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do urządzeń multimedialnych, jak np. smartfonów, czy obecnie niezwykle powszechnych tabletów.
komputer
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Dylematy komputerowe i skąd czerpać wiedzę na temat embadded

W współczesnym świecie wystarczy posiadać połączenie z Internetem żeby zainfekować sobie laptopa. Ilość szkodliwego oprogramowania w sieci jest tak duża, że nie musimy nawet wchodzić na żadne podejrzane strony internetowe. Każdy z nas kto twierdzi, że jego ta sytuacja nie dotyczy, ponieważ posiada najnowszy system antywirusowy, niestety będzie w błędzie. Praktycznie każdego dnia ktoś tworzy kolejne wirusy, konie trojańskie lub inne paskudztwa, które mogą narazić nasz komputer na niesprawne działanie lub atak z zewnątrz. Bywa, że nie należy podejmować się próby naprawy czegoś, na czym się nie znamy, gdyż możemy wywołać jeszcze większe straty.
komputer
Twórca artykułu: Lea Latumahina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Który typ oprogramowania powinno się wdrożyć w naszej firmie?

Nie od teraz wiadomo, że informatyka to domena dotykająca wielu sfer naszej codzienności. Jest ona użytkowana w wyjątkowo wielu aspektach w czasie całego dnia. Mimo że jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas z pewnością nie wyobrażał sobie takiego stanu spraw, to jednakże narzędzia cyfrowe z upływem czasu stały się zasadniczymi środkami do realizacji naszych obowiązków. Komputery są przez nas używane przede wszystkim do domowej rozrywki, bowiem posiadanie źródła połączenia do Internetu oraz wydajnego komputera jest na w stanie przyciągnąć na niezmiernie długi okres przed ekran monitora.
komputery
Twórca artykułu: Danny Choo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usługi serwów komputerowych - sprawdź profesjonalne serwisy

Serwisy komputerowe posiadają rozległą ofertę usługową, w której odnajdziemy zarówno zwykłe usługi informatyczne, jak też wszechstronną i całościową opiekę informatyczną dla firm i przedsiębiorstw.
strona internetowa
Twórca artykułu: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komu należy zlecić zrobienie strony internetowej i czym się sugerować przy wyborze?

Chcąc stworzyć stronę internetową może pojawić się dylemat, komu to zlecić? W sytuacji, gdy bardzo nam zależy na projekcie zarówno dopracowanym wizualnie, ale i spełniającym określone funkcje, należy się dobrze zastanowić, czy zlecić to zadanie Software House, czy freelancerowi.
selfie - mieszkanie
Twórca artykułu: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czyszczenie pralki, a rozkręcenie ekspresu do kawy - a więc, domowe metody do naprawy AGD

Chcesz oczyścić pralkę, jednak nie masz pojęcia, jak się za tę rzecz zabrać, gdy nie posiadasz programu do tej rzeczy przeznaczonego? A być może chcesz rozkręcić ekspres do kawy, bo jakaś rzecz się dzieje z tym ekspresem nie tak? To wszystko i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz bez problemiku w środku naszego felietonu!
napis cloud computing
Twórca artykułu: Perspecsys Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

CRM - dobre rozwiązanie dla biznesu

Każda z firm stara się iść z tym, jak zmienia się dzisiejszy świat, by konkurencja nie zostawiła nas w tyle. Nie jest to proste, bo stale pojawiają się kolejne ciekawe możliwości, a wiadomo, że nie każda nowa rzecz będzie pasowała do naszej firmy. Z drugiej jednak strony, jeżeli nie spróbujemy wykorzystać którejś możliwości to zabraknie nam pewności w kwestii tego, czy dane rozwiązanie jest dla nas korzystne czy nie. Na szczęście, jeżeli mowa o crm w chmurze żadna firma nie powinna posiadać najmniejszych wątpliwości. W tej kwestii można być pewnym, że to dla wszystkich firm to jedyna słuszna opcja. Dzięki takiemu typowi oprogramowania można zdalnie kontaktować się z naszymi współpracownikami i klientami.
oprogramowanie
Twórca artykułu: Dell Inc.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Komputer w domu i na uniwersytecie

Oświadczam, że jesteśmy zbiorowością ogromnie złaknioną ciekawostek technologicznych. Starczy przejechać się jakimkolwiek autobusem lub pociągiem, a podziwiać można wszelkiego rodzaju techniczne innowacje. Wystarczy przyjrzeć się uważnie współpasażerom ewentualnie wpaść do sąsiadów czy znajomych. Mamy już nawyk - głównie młode pokolenie - iż coraz nagminniej, nieomalże automatycznie, jeśli tylko mamy jakieś niepewności w dowolnej sprawie, weryfikujemy wiedzę w internecie.
użytkownik
Twórca artykułu: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Fachowy obiektyw Sigma w szczecińskim sklepie fotograficznym i wypożyczalnia sprzętu

Dzisiaj na rynku odkryjemy mnogość profesjonalnych obiektywów wspaniałej jakości. Zapoznając się z propozycją szczecińskich sklepów fotograficznych zauważymy, że mają one przestronną i fascynującą ofertę obiektywów, która naturalnie będzie prawdziwą gratką dla biegłych, doświadczonych fotografów
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.