Ekran
Oświetlenie LED
Twórca artykułu: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka przydatnych porad o tym, jak najlepiej wybrać pokrowiec do swojego telefonu.

Nowe telefony bardzo ładnie wyglądają, ekran i obudowa są niezrysowane i czyste. Jednak wystarczy nawet parę dni noszenia w spodniach lub torebce, żeby ten wygląd diametralnie się zmienił.
etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl

Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Telefony komórkowe i smartfony oferowane są najczęściej bez żadnej większej ilości akcesoriów. W zestawie przeważnie będzie się znajdowała jakaś ładowarka, przewód do podłączenia komputera a także słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie zbyt dużej jakości spodziewać się nie ma co, muzykę się na nich jakoś posłucha, ale nic ponadto. To tak naprawdę w przypadku większości smartfonów jest wszystko, co bynajmniej nie oznacza, że liczba oferowanych akcesoriów będzie tak skromna.
komputer
Twórca artykułu: Christopher Sessums
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak kupić właściwy komputer?

Na dzisiejszym rynku sprzętu komputerowego nikt z nas nie powinien mieć problemu ze znalezieniem właściwego sprzętu. Należy mieć jedynie pieniądze i wiedzę, która pozwoli wybrać konkretne parametry, aby cieszyć się biegle funkcjonującym urządzeniem wykonującym wszystko, do czego jest nam potrzebne. Na co w związku z powyższym zwracać szczególną uwagę wybierając komputery?
Drink Mint Julep
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie danych z: FuturePR

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

Nasi rodziciele a także dziadkowie przyzwyczajeni są do tego, że aparat telefoniczny służy do rozmów na odległość. Z reguły w domu był jeden aparat telefoniczny – stojący albo wiszący, w pełni analogowy bądź z miniaturowym wyświetlaczem oraz – co najwyżej – przenośną słuchawką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.