Ekran
komputer
Twórca artykułu: Christopher Sessums
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak kupić właściwy komputer?

Na obecny rynku sprzętu komputerowego nikt z nas nie powinien mieć kłopotu ze znalezieniem dobrego sprzętu. Trzeba mieć tylko fundusze i wiedzę, która pozwoli wybrać prawidłowe parametry, aby cieszyć się biegle działającym urządzeniem robiącym wszystko, do czego jest nam niezbędne. Na co w takim razie zwracać wyjątkową uwagę wybierając komputery?
etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl

Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Smartfony i telefony komórkowe sprzedawane są przeważnie bez żadnych dodatkowych gadżetów. W zestawie przeważnie będzie się znajdowała jakaś ładowarka, przewód do podłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że w ich przypadku jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, słuchać muzyki się na nich da, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w dużej części smartfonów jest wszystko, co nie oznacza bynajmniej, że liczba oferowanych akcesoriów będzie tak skromna.
Oświetlenie LED
Twórca artykułu: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka przydatnych porad o tym, jak najlepiej wybrać pokrowiec do swojego telefonu.

Nowe smartfony bardzo ładnie wyglądają, obudowa i ekran są niezrysowane i czyste. Lecz wystarczy nawet kilka dni noszenia w spodniach lub torebce, żeby ten wygląd zmienił się dość mocno.
Drink Mint Julep
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie danych z: FuturePR

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

Nasi rodziciele oraz dziadkowie przyzwyczajeni są do tego, iż telefon służy do dialogów na odległość. Zwykle w domu był jeden telefon – wiszący czy stojący, w pełni analogowy czy z miniaturowym wyświetlaczem oraz przenośną słuchawką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.