Ekran
Oświetlenie LED
Twórca artykułu: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka przydatnych porad o tym, jak najlepiej wybrać pokrowiec do swojego telefonu.

Nowe smartfony wyglądają bardzo ładnie, ekran i obudowa są czyste i nieporysowane. Lecz wystarczy nawet parę dni trzymania w spodniach lub torebce, żeby ten wygląd zmienił się dość mocno.
etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl

Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Telefony komórkowe i smartfony oferowane są przeważnie bez żadnych dodatkowych akcesoriów. W zestawie będzie się przeważnie znajdować niewielka ładowarka, przewód do podłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, słuchać muzyki się na nich da, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w przypadku większości smartfonów będzie tyle, co bynajmniej nie oznacza, że liczba dostępnych akcesoriów będzie tak mała.
Drink Mint Julep
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie danych z: FuturePR

Który telefon komórkowy nabyć dla nestora?

Nasi rodziciele oraz dziadkowie przyzwyczajeni są do tego, iż telefon służy do dialogów na odległość. Zwykle w domu był jeden telefon – wiszący czy stojący, w pełni analogowy czy z miniaturowym wyświetlaczem oraz przenośną słuchawką.
komputer
Twórca artykułu: Christopher Sessums
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak kupić właściwy komputer?

Na współczesnym rynku sprzętu komputerowego żaden klient nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego sprzętu. Trzeba mieć jedynie fundusze i wiedzę, która umożliwi wybrać prawidłowe parametry, aby cieszyć się biegle funkcjonującym urządzeniem wykonującym wszystko, do czego jest nam niezbędne. Na co w takim razie zwracać największą uwagę wybierając komputery?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.