Technologie
notebooki, laptopy
Twórca artykułu: Jeffrey Zeldman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wciąż rosnące zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze tego typu urządzeń?

Obecnie obserwujemy zjawisko, zwane stałym postępem technologicznym. Niemal codziennie możemy wyczytać bądź usłyszeć o danej nowości technologicznej wypuszczanej na rynek bądź dopiero co wymyślonej. Z racji na to, że technologia naprawdę szybko się dokonali, znacząco wzrasta jej wpływ na nasze życie i zaczyna determinować niemal każdą strefę naszej codzienności.
biuro
Twórca artykułu: Sylvain Kalache
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wskazane jest zaimplementować rozwiązania informatyczne w firmie by zapewniły nam efektywność?

Każdy z nas znakomicie wie, że informatyka jest jedną z dziedzin życia codziennego, która wywarła ogromny wpływ na ukształtowanie naszej rzeczywistości. W tym miejscu wypada klarownie przyznać, że jej przeznaczenie jest niezwykle szerokie. Prawdopodobnie nikt z nas nie wyobraża sobie zwyczajnego funkcjonowania współcześnie bez wsparcia komputerów.
tablety
Twórca artykułu: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zrobić odpowiednią aplikację, która osiągnie sukces? W dzisiejszych czasach to nie takie proste. Zobacz dlaczego

Mając już pomysł jakiego rodzaju aplikację planujemy stworzyć i w jakiem miejscu szukać użytkowników, najważniejsze to skupić naszą uwagę na jednym z istotniejszych elementów, czyli co tak faktycznie będzie ona robić? Powinniśmy zacząć od dobrego researchu, bo jeśli w tym miejscu popełnimy błędy to późniejsza ich naprawa stanie się bardzo droga. Jak go zrobić?
biuro
Twórca artykułu: Kristin Nador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przedsiębiorstwa z dziedziny sprzętu komputerowego – serwis, a może coś o wiele lepszego?

Firmy starają się być jak najbardziej otwarte na klienta oraz wychodzić naprzeciw jego oczekiwaniom. Bez problemu dostrzega się, iż coraz częściej możemy otrzymać cały katalog usług w jednym miejscu. Szczególnie w przedsiębiorstwach z branży wyposażenia biur – coraz rzadziej ograniczają się do jedynie jednego aspektu oferty. Zyskać na tym mogą szczególnie biznesmeni, jacy pragną permanentnego akcesu do sprawdzonych rozwiązań.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.