Kamery
dron
Twórca artykułu: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gadżety, które stuprocentowo przydadzą się ludziom którzy uprawiają sporty ekstremalne.

Coraz więcej wyłania się fanów sportów ekstremalnych, co raczej powiązane jest z tym, iż ludziom w dzisiejszych realiach zależy głównie na tym, by w czymś się wykazać lub również stale czuć wysoki poziom adrenaliny. Z tej przyczyny, dyscypliny, które pewien czas do tyłu nie były znane szerszemu gronu ludzi teraz cieszą się znacznie wysokim poważaniem. Co pozostaje w dodatku istotne, są to te dziedziny, jakie naprawdę wielu osobom dają możliwość się zrealizować na kilku płaszczyznach.
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do osłony własności

Telewizja przemysłowa jest to system służący do kontroli wizyjnej za pomocą aparatów video podłączonych do rejestratorów filmu oraz monitorów.
Pozostałe często spotkane miana systemów telewizji fabrycznej to np. tv dozorowa lub obserwacji wizyjny.
dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Topowe drony na rynku, porównanie dwóch przodujących egzemplarzy: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Drony stają się coraz częściej spotykane. Na dzień dzisiejszy są one używane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na otwartych terenach napotkamy się na fanów tych urządzeń, testują oni swoje akcesoria dla zwykłej frajdy. Na ślubach czy innych wielkich wydarzeniach plenerowych drony służą, jako fantastyczna alternatywa na nagranie, w niestandardowy sposób, ważnych dla nas uroczystości.
Kamera GoPro Hero3
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki sportowe

Klienci sklepów z urządzeniami zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony www poszczególnych producentów oferujących kamery, by poznać opinie o nich od użytkowników. Idąc na poszukiwania odpowiedniego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, istotne jest uprzednie przemyślenie własnych kryteriów. Niesamowicie ważne, biorąc pod lupę sprzęty rejestrujące jest to, by jakość rejestrowanego obrazu jak najlepiej odzwierciedlała realne| zjawiska.
monitoring
Twórca artykułu: rafael parr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Postęp w dziedzinie technologii to szansa, aby skorzystać z najlepszych wynalazków współczesności

Rozwój technologii to błogosławieństwo dla każdego z nas. Można to zauważyć niemal w każdej dziedzinie życia. Warto być otwartym na nowe i nie traktować tego jako czegoś złego, co spowoduje chaos w naszym życiu. Oczywistym jest, że zamieszania w przyszłości możemy spodziewać się wiele.
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Nicolas Buffler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte rekomendacji

Obiektyw fotograficzny to część aparatu, która stanowi spójny system zawierający jedną bądź więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy albo błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być stale dołączone do korpusu aparatu fotograficznego albo być ich wymiennym elementem. Wyposażone są zazwyczaj w autofocus oraz mechanizm doboru przysłony, za sprawą czego regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej albo matrycy uwiecznia się obraz.
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dji Phantom dostanie się w każdy teren

Sporty ekstremalne radują się coraz znaczniejszym powodzeniem, więc pojawia się znacznie więcej osób, które chcą uwiecznić własne wyczyny i później poszczycić się nimi przed innymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które przypinane są do kasków oraz które nagrywają wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie wzmacniane, a zatem nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby oglądające filmik będą miały poczucie, że samodzielnie robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
kamera do monitoringu

Monitoring jako program asekuracji - parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu towarzyszą nam dziś prawie na każdym kroku.
Normalny monitoring składa się z kompletu, w którego zestaw wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring musi mieć możność pracy w sieci, także odpowiednią objętość dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, powinno się przetestować czy działają jednakowo dobrze w nocy, oraz czy są wytrzymałe na uszkodzenia.
producent
Twórca artykułu: yb putro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety

Do uwieczniania sportowych wyczynów na desce bądź bicyklu, nie wystarczy zwyczajna kamera cyfrowa, jaka po intensywnym użyciu może dosyć szybko odmówić posłuszeństwa.
GoPro Hero 4 Silver
Twórca artykułu: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, chce by ich wyczyny zostały uwiecznione. Nie zawsze pojawia się możliwość, by zrobiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, przez to takim osobom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie oferująca szansę rejestrowania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz również czymś, czym pragniemy się podzielić w większym gronie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.