Kamery
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Nicolas Buffler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte rekomendacji

Obiektyw fotograficzny jest tą częścią aparatu, która stanowi spójny system który zawiera jedną bądź więcej soczewek i służy do skupiania obrazu na matrycy lub błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być stale dołączone do korpusu aparatu fotograficznego albo być ich wymiennym elementem. Wyposażone są zazwyczaj w stabilizację obrazu oraz mechanizm doboru przysłony, dzięki czemu regulowana jest ilość światła przepuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej tudzież matrycy uwiecznia się obraz.
producent
Twórca artykułu: yb putro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety

Do uchwycenia wyczynów sportowych na deskorolce lub rowerze, nie wystarczy zwykła cyfrowa kamera, która po intensywnym użytkowaniu może dość szybko odmówić posłuszeństwa.
dron
Twórca artykułu: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gadżety, które stuprocentowo przydadzą się ludziom którzy uprawiają sporty ekstremalne.

Coraz większa liczba pojawia się wielbicieli sportów ekstremalnych, co zapewne powiązane będzie z tym, iż wielu osobom w dzisiejszych czasach zależy przede wszystkim na tym, aby w czymś się pokazać z jak najlepszej strony lub również bez przerwy czuć wysoki poziom adrenaliny. Dlatego, dziedziny, jakie jakiś okres czasu temu nie były przedstawione większemu gronu ludzi aktualnie chwalą się wyjątkowo dużym uznaniem. Co będzie jeszcze istotne, będą to takie dyscypliny, jakie rzeczywiście sportowcom dają możliwość się realizować na wielu obszarach.
GoPro Hero 4 Silver
Twórca artykułu: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane akrobacje, chce by ich wyczyny zostały uwiecznione. Nie zawsze pojawia się możliwość, by zrobiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, przez to takim osobom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie oferująca szansę rejestrowania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz również czymś, czym pragniemy się podzielić w większym gronie.
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do osłony własności

Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za wsparciem aparatów video podłączonych do rejestratorów obrazu oraz monitorów.
Drugie nieraz napotykane nazwy systemów telewizji przemysłowej to np. telewizja dozorowa oznacza to monitoring wizyjny.
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dji Phantom dostanie się w każdy teren

Sporty ekstremalne cieszą się coraz znaczniejszym powodzeniem, zatem pojawia się coraz więcej osób, które chcą uwiecznić własne osiągnięcia i później poszczycić się nimi przed innymi. Przez to dużo większą modą radują się kamery sportowe, które mocowane są do kasków oraz które rejestrują wszystkie akrobacje. Co nieprawdopodobne to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie wzmacniane, a więc nawet przy wywróceniu się nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby podziwiające film będą miały wrażenie, że samodzielnie wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób nabywa takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co później posiadają niepowtarzalną pamiątkę ze swoich akrobacji.
Kamera GoPro Hero3
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki sportowe

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony internetowe poszczególnych firm oferujących kamery, aby poznać opinie o nich osób je używających. Idąc na poszukiwania właściwego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, istotne jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Niezwykle istotne, jeżeli chodzi o urządzeni rejestrujące jest to, aby jakość rejestrowanego obrazu znakomicie odzwierciedlała realne| zjawiska.
dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Topowe drony na rynku, porównanie dwóch przodujących egzemplarzy: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Drony są coraz powszechniejsze. W chwili obecnej są one używane praktycznie w każdej dziedzinie życia. Na wolnych terenach znajdziemy fanów latania, którzy testują swoje akcesoria dla zwykłej zabawy. Na weselach czy wielkich imprezach plenerowych drony są używane, jako fantastyczna alternatywa na udokumentowanie, w innowacyjny sposób, ważnych dla nas uroczystości.
monitoring
Twórca artykułu: rafael parr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Postęp w dziedzinie technologii to szansa, aby skorzystać z najlepszych wynalazków współczesności

Rozwój technologii to błogosławieństwo dla każdego z nas. Można to zauważyć niemal w każdej dziedzinie życia. Warto podejść do nich, jak do czego co daje szanse, nie zaś jako do zbliżającej się burzy, która zwiastuje tylko pioruny i ogólny chaos. Oczywistym jest, że zamieszania w przyszłości możemy spodziewać się wiele.
kamera do monitoringu

Monitoring jako program asekuracji - parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu asystują nam dzisiaj niemal na każdym kroku.
Przeciętny monitoring składa się z kompletu, w jakiego zestaw wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring musi mieć sposobność pracy w sieci, oraz stosowną objętość dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, warto przetestować czy funkcjonują równie prawidłowo w nocy, oraz czy są odporne na uszkodzenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.