Kamery
monitoring
Twórca artykułu: rafael parr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Postęp w dziedzinie technologii to szansa, aby skorzystać z najlepszych wynalazków współczesności

Rozwój technologii sprzyja każdemu z nas. Te ciekawe i zaawansowane zmiany można zauważyć w każdej dziedzinie życia. Warto być otwartym na nowe i nie traktować tego jako czegoś złego, co spowoduje chaos w naszym życiu. Oczywiście w przyszłości taka sytuacja może wiele namieszać.
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Nicolas Buffler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte rekomendacji

Obiektyw fotograficzny to część aparatu, która stanowi spójny system zawierający jedną lub więcej soczewek i ma na celu skupianie obrazu na matrycy albo błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być na stałe dołączone do korpusu aparatu lub być ich wymienną częścią. Wyposażone są zazwyczaj w autofocus oraz mechanizm doboru przysłony, dzięki czemu regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej albo matrycy uwiecznia się obraz.
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do osłony własności

Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą aparatów video podłączonych do rejestratorów filmu dodatkowo monitorów.
Pozostałe częstokroć spotkane nazwy systemów telewizorni fabrycznej to np. telewizja dozorowa względnie monitoring wizyjny.
GoPro Hero 4 Silver
Twórca artykułu: Dave Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy podczas ćwiczeń wykonują skomplikowane figury, pragnie by ich umiejętności zostały nagrywane. Nie zawsze jest możliwość, żeby robiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli przemieszcza się na rowerze, dlatego takim osobom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a równocześnie oferująca możliwość rejestrowania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie staje się nie tylko wspaniałą pamiątką, lecz też czymś, czym pragniemy się podzielić w szerszym gronie.
producent
Twórca artykułu: yb putro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne gadżety

Do uwiecznienia sportowych wyczynów na deskorolce albo rowerze, nie wystarczy zwykła kamera cyfrowa, jaka po intensywnym użytkowaniu może dosyć szybko odmówić posłuszeństwa.
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dji Phantom dostanie się w każdy teren

Sporty ekstremalne radują się coraz znaczniejszym powodzeniem, więc zjawia się znacznie więcej osób, które pragną uwiecznić własne wyczyny i później pochwalić się nimi przed innymi. Przez to coraz większą modą radują się kamery sportowe, które mocowane okazują się być do kasków oraz które dokumentują wszystkie wyczyny. Co nieprawdopodobne to fakt, że te kamery okazują się być odpowiednio wzmacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, jednostki podziwiające filmik będą posiadały poczucie, że same wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie powoduje, że znacznie więcej osób nabywa takie kamery i używa z nich podczas uprawiania sportu, dzięki czemu potem mają niepowtarzalną pamiątkę ze swoich wyczynów.
dron
Twórca artykułu: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gadżety, które stuprocentowo przydadzą się ludziom którzy uprawiają sporty ekstremalne.

Coraz więcej wyłania się fanów sportów ekstremalnych, co raczej powiązane jest z tym, iż ludziom w dzisiejszych realiach zależy głównie na tym, by w czymś się wykazać lub również stale czuć wysoki poziom adrenaliny. Z tej przyczyny, dyscypliny, które pewien czas do tyłu nie były znane szerszemu gronu ludzi teraz cieszą się znacznie wysokim poważaniem. Co pozostaje w dodatku istotne, są to te dziedziny, jakie naprawdę wielu osobom dają możliwość się zrealizować na kilku płaszczyznach.
dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Topowe drony na rynku, porównanie dwóch przodujących egzemplarzy: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Drony stają się coraz częściej spotykane. Na dzień dzisiejszy są one używane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na otwartych terenach napotkamy się na fanów tych urządzeń, testują oni swoje akcesoria dla zwykłej frajdy. Na ślubach czy innych wielkich wydarzeniach plenerowych drony służą, jako fantastyczna alternatywa na nagranie, w niestandardowy sposób, ważnych dla nas uroczystości.
Kamera GoPro Hero3
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki sportowe

Klienci sklepów z urządzeniami zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony www poszczególnych producentów oferujących kamery, by poznać opinie o nich od użytkowników. Idąc na poszukiwania odpowiedniego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, istotne jest uprzednie przemyślenie własnych kryteriów. Niesamowicie ważne, biorąc pod lupę sprzęty rejestrujące jest to, by jakość rejestrowanego obrazu jak najlepiej odzwierciedlała realne| zjawiska.
kamera do monitoringu

Monitoring jako program asekuracji - parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu towarzyszą nam dziś prawie na każdym kroku.
Normalny monitoring składa się z kompletu, w którego zestaw wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring musi mieć możność pracy w sieci, także odpowiednią objętość dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, powinno się przetestować czy działają jednakowo dobrze w nocy, oraz czy są wytrzymałe na uszkodzenia.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.