Monitoring
monitoring
Twórca artykułu: rafael parr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Postęp w dziedzinie technologii to szansa, aby skorzystać z najlepszych wynalazków współczesności

Rozwój technologii sprzyja każdemu z nas. Te ciekawe i zaawansowane zmiany można zauważyć w każdej dziedzinie życia. Warto być otwartym na nowe i nie traktować tego jako czegoś złego, co spowoduje chaos w naszym życiu. Oczywiście w przyszłości taka sytuacja może wiele namieszać.
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do osłony własności

Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za pomocą aparatów video podłączonych do rejestratorów filmu dodatkowo monitorów.
Pozostałe częstokroć spotkane nazwy systemów telewizorni fabrycznej to np. telewizja dozorowa względnie monitoring wizyjny.
kamera obrotowa

Skuteczny monitoring – czemu teraz dobrze jest korzystać z podobnych rozwiązań i które systemy należałoby wybierać?

Niestety, dziś bardzo często słyszy się o przypadkach brzemiennych w skutkach napadów, w czasie których można stracić wiele cennych przedmiotów. Prawidłowe zabezpieczenie się przed kradzieżami ma naprawdę ogromne znaczenie. Rynek proponuje wiele skutecznych rozwiązań, na przykład współpracę z firmą ochroniarską, która montuje odpowiedni alarm.
pracownik firmy
Twórca artykułu: Benjamin Linh VU
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy konkretny pracodawca może monitorować swoich zatrudnionych? Jakie ograniczenia występują?

Mimo znacznie bardziej powszechnej praktyki monitoringu zatrudnionych, bez wątpienia nie jest on tak naprawdę regulowany w żadnym akcie prawa.Tego typu możliwość jednak bierze się z uprawnień kontrolnych przedsiębiorcy wobec zatrudnianego. Monitorowanie pracowników zazwyczaj znajduje się także w przepisach zapisów kodeksu pracy.
kamera do monitoringu

Monitoring jako program asekuracji - parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu towarzyszą nam dziś prawie na każdym kroku.
Normalny monitoring składa się z kompletu, w którego zestaw wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring musi mieć możność pracy w sieci, także odpowiednią objętość dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, powinno się przetestować czy działają jednakowo dobrze w nocy, oraz czy są wytrzymałe na uszkodzenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.