Monitoring
nowoczesna kamera

Telewizja przemysłowa CCTV jako układ służący do osłony własności

Telewizja przemysłowa jest to system służący do obserwacji wizyjnej za wsparciem aparatów video podłączonych do rejestratorów filmu i monitorów.
Odrębne wielokrotnie spotykane nazwy systemów telewizorni przemysłowej to np. telewizja dozorowa bądź nadzorowanie wizyjny.
monitoring
Twórca artykułu: rafael parr
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Postęp w dziedzinie technologii to szansa, aby skorzystać z najlepszych wynalazków współczesności

Rozwój technologii to błogosławieństwo dla każdego z nas. Można to zauważyć niemal w każdej dziedzinie życia. Warto być otwartym na nowe i nie traktować tego jako czegoś złego, co spowoduje chaos w naszym życiu. Oczywistym jest, że zamieszania w przyszłości możemy spodziewać się wiele.
pracownik firmy
Twórca artykułu: Benjamin Linh VU
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy konkretny pracodawca może monitorować swoich zatrudnionych? Jakie ograniczenia występują?

Mimo coraz bardziej powszechnej praktyki monitorowania zatrudnionych, bez wątpienia nie jest on tak naprawdę regulowany w żadnym akcie prawnym.Tego rodzaju możliwość jednak bierze się z uprawnień kontrolnych zatrudniającego wobec pracownika. Monitorowanie pracowników znajduje się także w przepisach prawa pracy.
kamera obrotowa

Skuteczny monitoring – czemu teraz dobrze jest korzystać z podobnych rozwiązań i które systemy należałoby wybierać?

Niestety, dziś bardzo często słyszy się o przypadkach brzemiennych w skutkach napadów, podczas których można stracić wiele cennych przedmiotów. Prawidłowe zabezpieczenie się przed kradzieżami ma naprawdę priorytetowe znaczenie. Rynek proponuje wiele ciekawych rozwiązań, na przykład współpracę z firmą ochroniarską, która montuje odpowiedni alarm.
kamera do monitoringu

Monitoring jako program asekuracji - parę koniecznych informacji o zestawach do monitoringu

Kamery monitoringu towarzyszą nam dziś prawie na każdym kroku.
Normalny monitoring składa się z kompletu, w którego zestaw wchodzi rejestrator cyfrowy danych. Monitoring musi mieć możność pracy w sieci, także odpowiednią objętość dysku. Zestaw do monitoringu mieści parę kamer, powinno się przetestować czy działają jednakowo dobrze w nocy, oraz czy są wytrzymałe na uszkodzenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.