Firma
hp f2180
Twórca artykułu: WD
Na podstawie danych z: WD

Jakie grupy produktowe może zaoferować HP klientom szukającym wydajnego, porządnego sprzętu komputerowego.

firma HP od wielu lat jest zaliczana do największych producentów sprzętu komputerowego. Jej oferta obejmuje różne segmenty rynku, nie tylko komputery stacjonarne i laptopy, lecz również mocne serwery i urządzenia drukujące.
Laptop
Twórca artykułu: Lea Latumahina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie znaczenie ma odpowiednie działanie działu zakupów, wydajne narzędzia wspomagające jego pracę.

Duża część firm, w tym wszystkie z branży produkcyjnej i handlowej będą się przede wszystkim opierać na zakupach towarów i materiałów. Dopiero jeśli się je zakupi to będzie można myśleć o tym, żeby je sprzedaż z zyskiem lub coś z nich zrobić. Od sprawnej organizacji działu zakupów przeważnie dużo będzie zależeć, tak więc istotne jest, żeby zatrudnieni tam byli doświadczeni, wspomagani profesjonalnymi narzędziami pracownicy. Bardzo przydatny jest w tym zakresie na przykład nowoczesny system zarządzania przedsiębiorstwem mający moduł zaopatrzenia.
Oprogramowanie dla firm
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Podstawowe wiadomości o oprogramowaniu Business Intelligence, jak duże ma ono możliwości w analizowaniu bardzo dużej ilości danych.

Współczesne narzędzia do prowadzenia firmy dają ogromną liczbę informacji, są one doskonałym materiałem do tego, żeby je w jakiś sposób analizować i podejmować na ich podstawie decyzje. Obecnie w większości dużych firm działają jakieś systemy ERP, w jakich na bieżąco są rejestrowane wszystkie operacje gospodarcze, będą one także umożliwiać szereg analiz i zestawień.
sprawozdanie
Twórca artykułu: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aplikacja skierowany\do działu księgowego

Zakładając działalność gospodarczą, każdy z przedsiębiorców ma podjąć decyzję o wyborze sposobu prowadzenia księgowości i sposobu opodatkowania swojego przedsiębiorstwa. Dzięki podatkowej kpir, przedsiębiorca może odnotowywać wydarzenia gospodarcze jakie zachodzą w jego firmie. Podatkowa księga przychodów i rozchodów służy do ustalenia podstawy opodatkowania, za pomocą chronologicznego spisu przychodów oraz poniesionych kosztów z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Ustalenie wysokości podatku dochodowego dokonuje się według zasad ogólnych - skala podatkowa albo podatku liniowego.
Internet
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Obecnie dużo spraw można załatwić on-line

W dzisiejszych czasach chyba zaprzeczyć, że dzisiaj wiele kwestii można załatwić przez internet. Obecnie prawie każdy z nas ma dostęp do internetu, dlatego sporo instytucji pozwala na sprawne załatwianie różnych spraw przez ich strony internetowe. Podobnie jest przykładowo z księgowością w firmie – jeżeli prowadzisz własną działalność, niewątpliwie wiesz świetnie, że niemalże wszystko można załatwić za pośrednictwem internetu – a w dużej ilości wypadków wręcz nie można załatwić tych spraw w inny sposób.

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania na podstawie rozwiązań internetowych. Jest to firma, która obecnie wprowadza zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do akcesoriów multimedialnych, jak przykładowo smartfonów, czy aktualnie szczególnie powszechnych tabletów.
Zarządzanie firmą
Twórca artykułu: Sam Churchill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

CRM i ERP - istotne systemy gwarantujące sprawne funkcjonowanie firmy

Tak samo system CRM, jak również ERP pełnią niezmiernie istotne zadanie w każdej profesjonalnej firmie, gdyż odpowiadają one za rejestrowanie a także przetwarzanie wielu ważnych informacji. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że rozwiązania te nieco się od siebie różnią, a co za tym idzie dobrze jest wiedzieć, jakie zadania one pełnią jak również dlaczego są aż tak popularne. Chcąc zapewnić firmie spójne funkcjonowanie nie wolno zapomnieć o systemach informatycznych, gdyż praca bez nich jest dziś wręcz niemożliwa.
Bajkonur
Twórca artykułu: Petra
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu drony cieszą się obecnie taką popularnością, jakie możliwości mogą dać użytkownikom.

Od paru lat ogromnym zainteresowaniem cieszą się nieduże latające urządzenia, zwane dronami. W sklepach można dostać najmniejsze z nich już za niecałe sto złotych, drony takie mają kilkanaście centymetrów wielkości i dostarczają mnóstwo świetnej rozrywki.
Time tracking
Twórca artykułu: Victor1558
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Możliwości dla przedsiębiorstw Kofax.

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi informatycznym jest Kofax. System Kofax to głównie skanowanie każdego typu dokumentów w firmie. Ten system funkcjonuje dzięki skanerom laserowym i chodzi w nim głównie o to, by kopiowanie oraz analizowanie dokumentów mogło dziać się jednocześnie w poszczególnych punktach tej samej firmy. Jednakże centralizacja tego nie musi mieć miejsca, wszystko należy do poszczególnej firmy. Zaletą tego systemu jest także alternatywa działania na olbrzymiej liczbie plików za jednym zamachem. Może to być nawet milion stron w miesiącu, a Kofax może również dokumenty w wersji elektronicznej, czyli przykładowo pdf.
komputer
Twórca artykułu: Mace Ojala
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Markety i serwisy komputerowe w Krapkowicach - na co trzeba zwracać uwagę?

Obecnie komputer jest jednym z sprzętów, jakie towarzyszą wielu osobom każdego dnia tak samo w pracy, jak i w życiu prywatnym. Coraz to nowsze warianty wstrząsają rozwiązaniami, dzięki którym użytkowanie z tego sprzętu jest zdecydowanie sprawniejsze. Nie sposób ukryć, iż w dużej mierze stało się elementarnym instrumentem do poznawania świata i zdobywania wiedzy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.