Windows
office 95
Twórca artykułu: Free Photo Fun
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pakiety Office i systemy Windows – charakterystyka

W dzisiejszych czasach trudno żyć bez rzetelnych, uznanych i profesjonalnych programów i sprawnego systemu operacyjnego. Na szczęście przy nabyciu większości nowych laptopów z systemem Windows pakiet Office, tak często niezastąpiony w pracy i podczas nauki, jest załączony od razu.

Oprogramowanie dla smartphone'ów - nowy trend w branży IT

Software house, to firma zajmująca się produkowaniem oprogramowania na podstawie podmiotów internetowych. Jest to firma, jaka aktualnie stosuje zdecydowanie ciekawsze oprogramowania do urządzeń multimedialnych, jak np. smartfonów, czy obecnie niezwykle powszechnych tabletów.
logo microsoft
Twórca artykułu: Thomas Cloer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zestawienie udostępnionych w Microsoft akcesoriów

Wystarczy zobaczyć zestawienie dostępnych w Microsoft produktów, aby nabrać przekonania, jak dużo firma ta ma do zaoferowania wiernym klientom. Przede wszystkim dystrybutor ten znany jest od 30 lat z tego, że wprowadza w obieg wysokiej jakości systemy operacyjne. Pierwszy tego typu system pojawił się bowiem w 1985 roku. Pierwsze wersje systemów operacyjnych, jakie wtenczas powstały były proste, aczkolwiek już na te czasy niezwykle innowacyjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.