GoPro
dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Topowe drony na rynku, porównanie dwóch przodujących egzemplarzy: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Drony stają się coraz częściej spotykane. Na dzień dzisiejszy są one używane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na otwartych terenach napotkamy się na fanów tych urządzeń, testują oni swoje akcesoria dla zwykłej frajdy. Na ślubach czy innych wielkich wydarzeniach plenerowych drony służą, jako fantastyczna alternatywa na nagranie, w niestandardowy sposób, ważnych dla nas uroczystości.
Firma na rynku międzynarodowym, a ryzyko walutowe
Twórca artykułu: istock
Na podstawie danych z: istockphoto.com

Kamera yi ma sposobność nas pozytywnie zaskoczyć.

Wyjeżdżamy na wakacje i pragniemy wszystko nagrywać? Bez wątpienia powinno się tutaj zaopatrywać w małą kamerę, którą wszędzie będziemy mieli szansę ze sobą zabrać i dzięki której będziemy mogli nagrać obraz naprawdę świetnej jakości.
Zdjęcie z kamery gopro
Twórca artykułu: Christian Sosa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dzięki GoPro ma się możliwość efektywnie filmować swoje wyczyny sportowe

Sport jest hobby emocjonującym i ciekawym, gwarantuje mnóstwo interesujących przeżyć. Pewnym osobom zależy na tym, by swoje dokonania sportowe zapisać i móc następnie podziwiać na spokojnie, wymieniać się doświadczeniami z innymi wyczynowcami lub najzwyczajniej zachować na pamiątkę. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się kamery sportowe. Stają się one dobrym wyborem w wypadku sportów wyczynowych, jak wspinaczka wysokogórska, spływy pontonowe czy skoki na bungee.
kamera sportowa GoPro
Twórca artykułu: John Biehler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szczególna oferta bezpokładowców

Idealnie sprawdzające się zdaniem profesjonalistów i amatorów sportów wyczynowych kamery GoPro 3 to nowoczesna propozycja producenta. Niezwykle wydajna oferta daje rozbudowane możliwości. Nagrywanie wyjątkowo wymagających oraz ekstremalnych, a zarazem ekscytujących momentów możliwe jest już dzisiaj w szczególnej jakości. Doskonały dobór dostępnych opcji sprawia, że wskazane jest zaufać marce i wybrać najnowszy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów ważne jest to, że kamera wyposażona jest w całkowicie wodoodporną obudowę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.