Nauka
Prototyp
Twórca artykułu: Libet
Na podstawie danych z: Libet

Dlaczego prototypy urządzeń są tak ważne dla badaczy oraz pozostałych przedstawicieli świata nauki

O prototypach uczeni byliby w stanie dyskutować od poranka aż po zmierzch. Natomiast szarzy obywatele, a zwłaszcza ci słabiej wykształceni, w takim temacie nie orientują się zupełnie. Mały poziom wiadomości wynika nade wszystko z faktu że nauki inżynieryjne szybko się rozwijają, a i poznawanie czy nawet jednie śledzenie nowości z tego zakresu do prostych zadań się nie zalicza - po prostu reportaże naukowe są pisane językiem zrozumiałym tylko dla uczonych, czyli tych, którzy znają tę tematykę od podszewki.
dzieci
Twórca artykułu: Dan Cake
Na podstawie danych z: Dan Cake

Edukacyjne gry online

Obecnie żyjemy w czasach Internet stał się nieodzownym medium służącym do pracy, nauki, komunikowania się z innymi ludźmi i zdobywania informacji. W sieci spędzamy również coraz więcej wolnego czasu. Istotnymskładnikiemświata są gry komputerowe, które stały się ważnym składnikiem życia ogromnej masy ludzi, także dzieci. Gry edukacyjne dla dzieci online to jedna z najczęstszych rozrywek naszych dzieci.
koń
Twórca artykułu: David Bergin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kanie Helenowskie przedstawiają szansę nauki jazdy konnej

Wciąż myśleliśmy o tym, aby nauczyć się jeździć konno? A być może myśleliśmy o tym, by udać się na obóz związany z jeździectwem? Jeżeli tak, to warto zobaczyć, jaką propozycję mają dla nas Kanie Helenowskie. To tam możemy zetknąć się z wielką stajnią i końmi różnej maści.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.