Dom
Przenośny dysk twardy My Passport® Slim™
Twórca artykułu: WD
Na podstawie danych z: WD

Folie - z czego dokładnie bywają produkowane oraz jakie mają właściwości?

Na przekór wszelkim pozorom zastosowanie folii w życiu codziennym jest tak naprawdę bardzo szerokie - dość często nawet nie zdajemy sami sobie sprawy, że "w" lub "na" danej rzeczy ona ogólnikowo się znajduje.
Call center, obsługa klienta
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

W jaki sposób funkcjonuje pracownik call center? Mówimy jak to jest.

Nie każdy może zostać pracownikiem call center. Z jakimi atrybutami związana jest ta praca? Każdy, kto próbował swoich sił w tym zawodzie nie zawsze jest zadowolony z osiąganych efektów.
dane w chmurze
Twórca artykułu: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem poprawnie zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

Gromadzenie danych w chmurze staje się dzisiaj niezwykle popularne, jednak jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie, na pewno winniśmy dowiedzieć się w jaki sposób można zabezpieczyć dane w chmurze. Naturalnie musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w Necie nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Internetu zdoła zostać upublicznione, nawet jeżeli zadbamy o wysokie bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć czy też filmów. Faktycznie znaczące rzeczy, ważkie dokumenty czy też intymne fotografie musimy więc trzymać z dala od Netu.
SSD 256GB 3,5
Twórca artykułu: silentworks.pl
Na podstawie danych z: silentworks.pl

Nowoczesne klocki coraz popularniejsze wśród dorosłych kupujących

Obecnie opcji na lepsze wyrażenie siebie i |swoich preferencji jest znacznie więcej niż w przeszłości. Wiele z nowoczesnych rodzajów hobby umożliwia ponownie połączyć się z swoim wewnętrznym dzieckiem – z czego korzystają nowocześni konsumenci.


Nowoczesne klocki coraz popularniejsze wśród dorosłych kupujących

Wielu z nas za czasów młodości posiadało zestaw klocków Lego, jaki był zdolny dostarczyć mnóstwa godzin kreatywnej zabawy.
prąd
Twórca artykułu: Tony Webster
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sporo sytuacji ukazuje, że dobrze jest zainwestować w ruchomy agregat prądotwórczy

Na obecną chwilę niemal każde miasto funkcjonuje z wykorzystaniem prądu. Zapewnia ona działanie rozlicznych instrumentów, które są bazą w codziennym użytku.
gniazdo
Twórca artykułu: Jenny Ondioline
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gniazdo wtykowe powinniśmy dobrać do miejsca

Jeśli chcemy posiadać program telewizyjny, albo zapewnione połączenie z satelitą, to powinniśmy zatroszczyć się o to, żebyśmy mieli gdzie połączyć ze sobą właściwe kable. Dlatego właśnie w naszym domu musi odnaleźć się gniazdo sat, które posiada kilka wejść, tak aby dało się podłączyć do niego jak najwięcej sprzętów. W dodatku należy zaznaczyć, że takie gniazdo okazuje się być niewielkie, więc nie będzie się rzucało w oczy, a jeszcze mamy szansę je umieścić za kanapą, lub fotelem.
Active SaberTooth ZX 128GB SSD
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Jaki jest najlepszy telefon biznesowy i które opcje powinien on mieć?

Dzisiaj w pracy nie można obejść się bez smartfona. Za jego pomocą sekretarka często uzgadnia spotkania prezesa, obsługuje zamówienia bądź po prostu posiada styczność z klientami.

Posiadasz biuro w domu – kup ksero

Ogromna większość ludzi posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już funkcjonowania bez tego narzędzia. Sporo osób posiada też jakieś urządzenie drukujące, które bardzo się przydaje, w szczególności, kiedy mamy dzieci w szkole, albo pracujemy z domu. Drukarki są bardzo różnorodne. Możemy nabyć drukujące w kolorze, są także czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na niektórych można też kopiować dokumenty. Takie „kombajny” bywają jednakże dość kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w użytkowaniu.
Laptop
Twórca artykułu: Lindy Buckley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupno nowego komputera – jak się za to wziąć? Kilka użytecznych wskazówek, dzięki którym będziesz usatysfakcjonowany

Dzisiaj posiadanie komputera jest właściwie niezbędne. Bez tego urządzenia ani rusz. Już nawet dzieciaki w podstawówce posiadają swoje własne PC-ty bądź laptopy. Używają ich do pisania swoich wypracowań do szkoły, wyszukiwania informacji w Internecie. Starsi natomiast coraz częściej przy pomocy niniejszego urządzenia pracują, wypełniają swoje obowiązki zawodowe. Bez niego więc nie da się funkcjonować. Częstokrotnie awaria komputera jest sporym kłopotem, który trzeba z miejsca rozwikłać.
Prezenty
Twórca artykułu: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki kupić prezent, gdy brakuje nam pomysłu? Co można zrobić w tej sytuacji?

Czasem może to być dla nas wielki problem, kwestia jakiego rodzaju podarunek wybrać pojawia się w najmniej spodziewanym momencie i sami nie wiemy, co zrobić. Niekiedy zdarza się tak, iż zapomnieliśmy o urodzinach jakiejś osoby i chcemy to jak najszybciej nadrobić, jednak w takim momencie nasz podarunek może okazać się całkiem niedopasowany. Jak w związku z tym sprawić, aby prezent kupowany na ostatnią chwilę był jednak trafiony?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.