Powietrze
oczyszczacz powietrza
Twórca artykułu: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem wybrać wentylator oraz czy warto korzystać z oczyszczaczy powietrza?

Dobierając wentylator, wypada głównie wziąć pod uwagę jego wdrożenie oraz cel, ponieważ inny wentylator dopasujemy do domu, mieszkania albo biura, zaś inny do hal i magazynów przemysłowych. W pomieszczeniach, jakie nie przekraczają metrów wysokości powinniśmy dobierać wentylatory o małej rozpiętości, takiej jak na przykład 76 bądź 132 cm (w zależności od wielkości konkretnego pomieszczenia). W pomieszczeniach, których wysokość jest większa niż 7 metrów zdołamy zastosować wentylator przemysłowy. Ważką rzeczą jest nie tylko kupno odpowiedniego wentylatora, lecz również jego montaż.
Reklama na autobusie
Twórca artykułu: mariordo59
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Używanie taniego w użytkowaniu źródła ciepła

Problem oszczędnego i ekologicznego nagrzewania domów dotyczy wielu osób. Konstruktorzy wymyślają coraz to bardziej nowoczesne Urządzenia, ażeby podołać wyczekiwaniom wybrednych odbiorców.
rura
Twórca artykułu: Armacell
Na podstawie danych z: Armacell

Sposoby na suche i wilgotne powietrze.

Zmiany temperatury wymagają od nas większej troski nad naszym samopoczuciem. W takich warunkach o przeziębienie bardzo łatwo. Wymęczony organizm, wciąż poddawanym próbom, zaczyna lekko szaleć. Kiedy mróz za oknem nasze mieszkania potrzebują więcej ciepła. I nie istotna metoda ciepła, bo przez cały czas efekty dogrzewania są podobnie niekorzystne dla nas. Jak to sprawdzić? Trzeba tylko obejrzeć swoje włosy. Jeśli zauważymy objawy suchości możemy mieć pewność, że w miejscu naszego przebywania mamy do czynienia z niezbyt zdrowym powietrzem. Innymi skutkami suchego powietrza będą także kłopoty dotykające nasz układ oddechowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.