Komputer
cloud computing
Twórca artykułu: Perspecsys Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wspaniałym rozwiązaniem dla firm i osób prywatnych jest cloud computing

Jeszcze całkiem niedawno wszelkie dokumenty były przetrzymywane na komputerach, zgrywane na zewnętrzne dyski, a to nie gwarantowało, że nie ulegną zepsuciu, kiedy coś stanie się z dyskiem, lub gdy dany komputer ulegnie awarii. Na szczęście dziś znacznie dokładniej znana oraz rozpowszechniona jest usługa cloud computing, a więc tak zwana chmura obliczeniowa.
dysk twardy
Twórca artykułu: Verbatim
Na podstawie danych z: Verbatim

Nowy komputer – zalecenia pomagające w jego zakupie

Właściwy wybór laptopa to niełatwa decyzja. Przecież niniejszego zakupu zazwyczaj dokonujemy na co najmniej kilka lat. Powinniśmy w związku z tym zdecydować się na taki sprzęt, z jakiego będziemy zupełnie zadowoleni, aby potem przedwcześnie go nie wymieniać i nie wydawać w ten sposób znowu ogromnej sumy pieniędzy. Dobrze się mając to na względzie zastanówmy, jaki dysk twardy nas ciekawi, jaka karta graficzna i inne podzespoły.
laptopy
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Zróżnicowany asortyment nowoczesnych laptopów – w jaki sposób wybrać teraz idealny dla siebie sprzęt?

Laptopy odznaczają się współcześnie istotną popularnością. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że ich rozmiary są niewielkie, tak samo jak waga, dzięki czemu można z nich bez trudu korzystać w każdym miejscu. Laptop jest również naprawdę mobilny. Stosownie zabezpieczony, chociażby w specjalnej torbie, może być zabierany w podróż. Na rynku oferowane są modele o różnej wielkości oraz parametrach. Jak w takim razie wybrać laptop doskonały dla siebie?
płyta główna
Twórca artykułu: Alden Chadwick
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Aktualnie świat nie potrafi funkcjonować bez komputerów.

Bez laptopów nie ma życia w istniejącym świecie. Komputery asystują na każdym kroku, manewrują ruchem ulicznym, sprawdzają chroniąc nasze konta bankowe, pomagają w biurze oraz towarzyszą w rozmowach. Zdarzają się w garderobie, narzędziach, szkłach kontaktowych.
komputer all in one
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Komputery w ciekawych rozmiarach - należy się z nimi oswoić

Obecnie wszyscy poszukują bardzo różnych rozwiązań. Dla niektórych świetnym rozwiązaniem będzie komputer z wieloma funkcjami, do którego możemy dodać bardzo dużo dodatkowych programów. Jednak dla części klientów idealny okaże się laptop, który nie będzie miał zbyt wielu programów i będzie dostosowany do indywidualnych oczekiwań klienta. Z tego powodu zaczęto produkować komputery all in one, które już od dobrych paru lat są niezmiernie popularne pośród ludzi, którzy chcą, żeby ich komputery pobierały niewiele energii, nie zajmowały za dużo miejsca na biurku i co ważne okazały się proste w obsłudze.
kobieta przy komputerze
Twórca artykułu: Alan Wolf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy nasz komputer ma awarię? Czy samemu próbować go naprawić, a może lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy?

Właściwie każdy, kto ma komputer czasem musi borykać się z różnego rodzaju usterkami albo problemami. Dla ogromnej większości budowa komputera jak i jego działanie to czysta abstrakcja, coś co trudno zrozumieć. W tej sytuacji więc jak pojawia się jakiegoś rodzaju problem, to powinni udać się do serwisu komputerowego, w jakim fachowcy zajmą się naprawą.
Laptop
Twórca artykułu: Dafydd Vaughan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szybka pomoc czyli pogotowie komputerowe

W dzisiejszych czasach, praca każdego pracownika biurowego, kasjera czy sekretarki oparta jest na pracy przy komputerze. Dokumenty sporządzamy w Wordzie, a obliczeń dokonujemy w Excelu. Komputery to urządzenia, które mają upraszczać pracę.
komputer
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Serwisowanie laptopów, czyli jak się to robi i dokąd się udać

W dzisiejszych czasach nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie świata bez komputerów. Są nam one niezbędne do pracy i stały się one też centrum rozrywki. Tak, więc powinniśmy zastanowić się przed kupnem laptopa. Wybór odpowiedniego laptopa do swoich oczekiwań sprawi, że będzie nam się fajnie na nim pracowało. Z tego powodu już sam wybór laptopa jest bardzo ważny.
E-handel
Twórca artykułu: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Wizualizacje 3d oraz projektowanie

Projektowanie 3d tworzy się przy wykorzystaniu specjalnej techniki komputerowej opierającej się na zasadach geometrii i obliczeniach matematycznych i fizycznych.
mp4
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex

Zamierzasz zakupić odtwarzacz multimedialny? Sprawdź, jak wybrać najlepszy

Odtwarzacze multimedialne są obecnie nieodzownym elementem każdego kina domowego. Jeżeli lubisz oglądać filmy albo seriale, rozsiąść się komfortowo w fotelu i upajać rewelacyjnym obrazem, powinieneś więc zapoznać się ze wskazówkami, na co zwrócić uwagę, aby nie żałować zakupu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.