Gry
Call of Duty
Na podstawie danych z: Blackgames.pl

Konsole wideo

Prawdopodobnie duża część z was, drodzy czytelnicy, cieszy się, mogąc być posiadaczami ładnej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z rywali jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, jednak gry na Wii mają za zadanie mierzyć w diametralnie inną grupę adresatów niżeli gry na PS3.
gry komputerowe
Twórca artykułu: Corey Marshall
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry komputerowe nie muszą być głupie. Istnieją takie, że przypadną do gustu nawet największym krytykom

To nieprawda, że gry są przeznaczone jedynie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety pokutuje spojrzenie wśród poniektórych ludzi. Graczy odbiera się jako wyrośnięte dzieciaki, które powinny zająć się czymś w wyższym stopniu pożytecznym niż graniem. Jak wiadomo, to bolesna opinia. Równolegle, należałoby powiedzieć, iż są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, że marnuje czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale dodatkowo filmy lub muzyka.
laptop
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupowanie podarunków patrząc z subiektywnego punktu widzenia, może doprowadzić niestety do braku satysfakcji z niespodzianki.

Bywa tak, iż przed rocznicą ślubu, czyimiś urodzinami lub innym ważnym dniem, całkowicie nie mamy najmniejszego pomysłu na prezent. W związku z tym należy spojrzeć na to, co konkretnej osobie się podoba, lub co okaże się praktyczne. Na szczęście posiadamy minimum parę możliwości, poszukując upominku w różnych branżach.
Xbox One
Twórca artykułu: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co może robić taki gracz, którego nie stać na gierki konsolowe?

Jedną z najbardziej poważnych bolączek typowo polskiego gracza, mowa w tym momencie o miłośnikach konsoli jest z pewnością to, że w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż co prawda gracz pragnie zakupić sobie fajną grę, już oczyma własnej wyobraźni widzi jak wspaniale spędza wolne chwile, ale cóż z tego, skoro najzwyczajniej w świecie nie ma za dużej sumy gotówki? Bardzo częsty kłopot Polaków - brak pieniędzy. Jednakowoż trudy natury finansowej nie sprawiają, że automatycznie zapominamy o swoich marzeniach.
powietrze
Twórca artykułu: Pikawil
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Większość przemysłowych wytworów musi w pewnym momencie przejść konkretne testy kontrolne, do których trzeba wykorzystywać specjalistyczne elementy.

W warunkach przemysłowych realizuje się na co dzień różne prace, jakie mają finalnie doprowadzić do tego, aby dany wyrób spełniał wszystkie wymagania adekwatnie do ustalonych standardów.
Zewnętrzna nagrywarka Blu-ray Sony
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Odszukaj hurtownię i dystrybutora – to nie trudne!

Ten tekst napisałem dla kogoś, kto nie używa sieci i nie orientuje się, jak ją obsługiwać. Zwłaszcza rekomenduję go biznesmenom, którzy pragną namierzyć lokalizację hurtowni albo dystrybutorów różnych produktów. Zapraszam dalej.
gry komputerowe
Twórca artykułu: Corey Marshall
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czas spędzony na graniu może dawać dużo przyjemności i także wiele nas uczyć

Wolny czas można spędzać w różny sposób. Jednym z wariantów są jak najbardziej gry, w tym bardzo popularne gry komputerowe i gry rpg. Gry są świetnym sposobem na spędzanie wolnych chwil, ale również mogą wyraźnie przysłużyć się do rozwoju konkretnych umiejętności. Refleks, wyobraźnia, precyzja, umiejętne planowanie – to jedynie niektóre aspekty, które możemy rozwijać grając w gry. Weźmy dla przykładu grę strategiczną, jaką jest gra khanwars, dostępna także w internecie. Dzięki niej możemy przenieść się w historyczny świat średniowieczny i stać się wojownikiem.
Gra
Twórca artykułu: Anders Rune Jensen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Coś dla pasjonatów dobrej zabawy na świetnym poziomie

Dla ludzi uwielbiających gry skrót BF4 nie ma żadnych tajemnic. Jednak dla tych ludzi, którzy gry komputerowe omijają szerokim łukiem, skrót ten będzie nie do rozszyfrowania. Gdy battlefield 4, czyli BF4 to gra, którą można odpalić na komputerze, na konsoli i stan działań sprawdzać na naszych telefonach.
dla graczy
Twórca artykułu: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry dla dzieci

Od małego każdy musi być aktualnie uczony obsługi nowoczesnych urządzeń, takich jak komputery oraz tablety oraz poruszania się po sieci. W dwudziestym pierwszym wieku nie warto grzęznąć na etapie tradycyjnych sposobów nauki.
Grupa osób grających w planszówkę
Twórca artykułu: Tim Regan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planszówki na Dolnym Śląsku - o czym warto wiedzieć

Sporo osób ceni spędzać czas na różnorodnych, bardzo rozwijających grach, i nie wyłącznie w długie jesienne wieczory – interesujące gry to sposób na zacieśnienie relacji interpersonalnych i rewelacyjną rozrywkę. Współcześnie popularne są nie tylko gry komputerowe – okazuje się, iż planszówki coraz częściej wracają do łask, co zostało dostrzeżone przez mnóstwa twórców gier.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.