Komputery
Komputery
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP i jakim sposobem działa?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, które mieści wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić określenie ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też formułowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne pozwala na większe podwyższenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to nadzwyczaj praktyczne rozwiązanie.
komputer
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zadbaj o dobry serwis dla swego wyposażenia firmowego, to narzędzia pracy, więc optymalna klasa to priorytet

W działalności firmowej stosuje się przeróżne urządzenia i bez względu na ich charakter, w każdym wypadku warto zachowywać je w optymalnej kondycji. Jedynie wtenczas będą właściwie służyć i wykonywać swoje obowiązki. To naturalne, że nieraz takie urządzenia ulegają awarii lub po prostu wymagają prac serwisowych, które takim awariom zapobiegają. Należy odnaleźć odpowiedni serwis, który otoczy nasz sprzęt fachową opieką.
komputer
Twórca artykułu: Christopher Sessums
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak kupić właściwy komputer?

Na obecny rynku sprzętu komputerowego nikt z nas nie powinien mieć kłopotu ze znalezieniem dobrego sprzętu. Trzeba mieć tylko fundusze i wiedzę, która pozwoli wybrać prawidłowe parametry, aby cieszyć się biegle działającym urządzeniem robiącym wszystko, do czego jest nam niezbędne. Na co w takim razie zwracać wyjątkową uwagę wybierając komputery?
serwis drukarek wrocław

Co można zrobić, kiedy zepsuje nam się nasze ulubione urządzenie? Oczywiście najbardziej właściwy jest profesjonalny serwis

Każda, choćby najlepsza i najbardziej niezawodna rzecz, może się czasem zepsuć. Może nie tak od razu, że wyrzucimy ją na śmietnik, ale jednakowoż na tyle, by przestać z niej korzystać na długi czas.
apple
Twórca artykułu: Mario Hernández
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zepsuty komputer? Dla programistów z serwisu w Gdańsku to żaden kłopot

Nowoczesna technologia rozwija się błyskawicznie. Każdego dnia w TV możemy obejrzeć reklamy ultranowoczesnych sprzętów, które upraszczają nasze życie. Niestety mnóstwo urządzeń zaprogramowanych jest tak, aby po dwóch latach nie nadawało się do wykorzystania.
ExpressCard/34
Twórca artykułu: SAROTA PR
Na podstawie danych z: SAROTA PR

Notebooki powszedniego użytku i edycje zaawansowane - dla firm

Na obecną chwilę zdecydowana większość ludzi użytkuje z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych, dzięki którym zdoła pracować i ułatwiać sobie sporo codziennych czynności.
prezent
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Podarek dla faceta? Warto pomyśleć chociażby o prezencie w postaci firewalle sprzętowe

Pomysł na prezent, w szczególności dla mężczyzny, który ma hobby, nie powinien z jednej strony stanowić problemu, z drugiej jednakże może być niemałym wyzwaniem. Ktoś, kto jest bowiem zbieraczem bądź doskonałym znawcą danej tematyki nie ucieszy się z byle jakiego prezentu z danego zakresu. W tym przypadku trzeba poświęcić zatem więcej czasu, aby znaleźć coś, co będzie faktycznie trafionym prezentem. Jeżeli mężczyzna, któremu planujemy podarować prezent uwielbia przykładowo komputery (a tego rodzaju osób jest wiele) warto pomyśleć chociażby o prezencie w formie firewalle sprzętowe.
komputery
Twórca artykułu: Blogging Dagger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak komputeryzacja pomaga w pracy?

Informatyzacja objęła różne sfery życia. To znacząca pomoc na co dzień, łatwość kontaktu (np. za pomocą nowych urządzeń i telefonów), ale chyba największą rewolucję komputeryzacja przyniosła w firmach. W dzisiejszym artykule poruszymy ten wątek. Duże firmy, przykładowo te produkcyjne przez wiele, wiele lat miały problem właściwego zarządzania produkcją. Kilkadziesiąt osób w hali produkcyjnej, a także inne wspomagające procesy produkcji wymagały nieustannego nadzoru oraz zarządzania.
Informatyka
Twórca artykułu: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybierz komputery dla swojego przedsiębiorstwa

Pragniesz założyć swój biznes? Niezła inicjatywa. Własna działalność to niezłe kwestie podatkowe (CIT), wolność i perspektywa dobrych zysków. Naturalnie jest również ryzyko, zwłaszcza z gospodarczą koniunkturą. Ludzie dosyć mają już wiadomości o spadających wskaźnikach.
Internet
Na podstawie danych z: freepik.com

Zaskakujące perspektywy współczesnego świata

Dzisiejszy świat jest pełen wszechogarniających wręcz możliwości. Potrafimy robić to, o czym nawet nie śniło się naszym pradziadkom. Postęp dzisiejszego świata jest tak niesamowity, że nawet nam dziś funkcjonującym na tej planecie ciężko się w nim nie pogubić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.