Komputery
samochód
Twórca artykułu: Calvad.pl
Na podstawie danych z: Calvad.pl

Parę porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

komputery są sprzętami takimi, jak każdy inny sprzęt. Żeby dobrze funkcjonowały, trzeba się o nie odpowiednio zatroszczyć.


Parę porad w kontekście bezpieczeństwa naszych komputerów

Chodzi tu o przecieranie za pomocą szmatki monitora czy też o utrzymanie ostrożności z różnego rodzaju płynami przy klawiaturze.
Informatyka
Twórca artykułu: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybierz komputery dla swojego przedsiębiorstwa

Pragniesz posiadać swój biznes? Niezła inicjatywa. Własna działalność to dobre warunki podatkowe (liniowy podatek), wolność i możliwość zarobku. Naturalnie jest też ryzyko, związane z gospodarczą koniunkturą. Wszyscy dosyć mają już informacji o złych wskaźnikach.
serwis drukarek wrocław

Co można zrobić, kiedy zepsuje nam się nasze ulubione urządzenie? Oczywiście najbardziej właściwy jest profesjonalny serwis

Każda, choćby najlepsza i najbardziej pewna rzecz, jest w stanie się czasami zepsuć. Może nie tak od razu, że wyrzucimy ją na śmietnik, lecz jednak na tyle, by przestać z niej korzystać na długi czas.
komputer
Twórca artykułu: Christopher Sessums
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak kupić właściwy komputer?

Na obecny rynku sprzętu komputerowego nikt nie powinien mieć kłopotu z wyszukaniem porządnego sprzętu. Trzeba mieć jedynie fundusze i wiedzę, która umożliwi wybrać prawidłowe parametry, by cieszyć się sprawnie funkcjonującym urządzeniem wykonującym wszystko, do czego jest nam potrzebne. Na co w związku z powyższym zwracać szczególną uwagę wybierając komputery?
aplikacja
Twórca artykułu: Lindsey Turner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Usprawniające pracę programy komputerowe

W ostatnich latach komputer dla dużej liczby ludzi stał się bardzo praktycznym, a czasami nawet niezastąpionym narzędziem. Używany jest on zarówno przy spełnianiu powinności zawodowych związanych przykładowo z pracą w biurze, jak również przy zwykłych codziennych zadaniach.

Jaką drukarkę powinno się dołączyć do naszego peceta?

Nie da się ukryć faktu, że informatyka jest jedną z dziedzin naszego życia powszedniego, jaka wywarła ogromny wpływ na układ naszej rzeczywistości. Korzystamy z jej dorobków niemalże codziennie, zarówno w naszych miejscach pracy, gdzie pozwala nam ona znacznie przyspieszyć wykonywanie przez nas czynności, jak i naszych miejscach zamieszkania, gdzie na potęgę korzystamy z przeróżnych narzędzi multimedialnych.
Komputery
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Infrastruktura IT w przedsiębiorstwie - czym jest symmetric SMP i jakim sposobem działa?

Symmetric multiprocessing to pojęcie, jakie znaczy wieloprocesorowość symetryczną. Jak nie trudno się domyślić miano ta wywodzi się z języka angielskiego, jest też definiowane skrótem SMP. Przetwarzanie symetryczne umożliwia na większe zwiększenie mocy obliczeniowej komputera, dzięki czemu jest to bardzo użyteczne rozwiązanie.
prezent
Twórca artykułu: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Podarek dla faceta? Warto pomyśleć chociażby o prezencie w postaci firewalle sprzętowe

Pomysł na prezent, w szczególności dla mężczyzny, który ma hobby, nie powinien z jednej strony stanowić problemu, z drugiej jednakże może być niemałym wyzwaniem. Ktoś, kto jest bowiem kolekcjonerem lub doskonałym znawcą danej tematyki nie zachwyci się byle jakim prezentem z danej tematyki. Dlatego niejednokrotnie trzeba poświęcić zatem więcej czasu, by znaleźć coś, co okaże się rzeczywiście udanym prezentem. Jeżeli mężczyzna, któremu zamierzamy podarować prezent kocha na przykład komputery (a takich panów jest wielu) warto pomyśleć miedzy innymi o prezencie w formie firewalle sprzętowe.
Aparat fotograficzny
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Ewolucja technologii fotograficznej

Już wiele lat temu, razem ze stworzeniem pierwszego aparatu fotograficznego, poznano zalety uwieczniania rzeczywistości na fotografiach. Fotografia stała się popularną metodą uwieczniania chwil poprzez robienie zdjęć. Przez wiele lat nieodzowną częścią było wywoływanie, czyli drukowanie wykonanych fotografii. Zmieniło się to dopiero w ostatnim czasie, z uwagi na popularność różnorodnych nośników cyfrowych i fotografii w postaci elektronicznej. Także technologia w fotografii uległa znaczącym przemianom. Rozwój techniki nie ominął tej gałęzi, obecnie fotografia przewiduje wykorzystywanie bardzo zaawansowanego sprzętu. Z tego rodzaju wytworów technologii korzystają reprezentanci rozmaitych zawodów, przykładowo dziennikarze. Można ich często bowiem zobaczyć z nowoczesnymi urządzeniami fotograficznymi z wielkimi obiektywami.
płyta główna w komputerze
Twórca artykułu: Cory M. Grenier
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy nasz niezastąpiony komputer albo laptop zaczyna się psuć? Czy w Krapkowicach są miejsca, w których znajdzie się pomoc?

Nie ma znaczenia, w jakim miejscu mieszkamy – w dużym czy małym mieście. W obecnych czasach – gdzie by to nie było - żaden człowiek nie nie jest w stanie wyobrazić sobie życia bez komputera. Zdominowały każdą dziedzinę życia i można je zobaczyć wszędzie – w domu, pracy, a nawet podczas wyjazdów na wakacje. Częstokroć bywają dla ludzi jak prawa ręka. Dziś popularnością dorównują im tylko telefony komórkowe, jednak, pomimo ciągłego rozwoju, nie są w stanie kompleksowo zastąpić komputerów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.