Aparat
etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl

Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Telefony komórkowe i smartfony oferowane są przeważnie bez żadnych dodatkowych akcesoriów. W zestawie będzie się przeważnie znajdować niewielka ładowarka, przewód do podłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, słuchać muzyki się na nich da, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w przypadku większości smartfonów będzie tyle, co bynajmniej nie oznacza, że liczba dostępnych akcesoriów będzie tak mała.
obiektyw
Twórca artykułu: Eugene Romanenko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie znaczenie odgrywają obiektywy w nowoczesnej fotografii profesjonalnej i amatorskiej.

Aby wykonać dobre zdjęcie trzeba posiadać sporą wiedzę i praktykę, którą zdobywa się niekiedy przez wiele lat. Może się nie obejść również bez porządnego sprzętu, bo najlepsze nawet ujęcie zrobione słabym aparatem tak spektakularne raczej nie będzie. Z pewnością więc każdy miłośnik fotografii powinien się zaopatrzyć w dobrą lustrzankę cyfrową, do której da się, w zależności od charakteru robionych zdjęć, podpinać odpowiednie rodzaje obiektywów.
Dron z kamerą
Twórca artykułu: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowszy Dron Inspire 1 z unikatową strukturą

Dron Inspire 1 oferuje niezwykle unikalną budowę i postępowanie w toku startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, jakie jest możliwość zestawić w czasie lotu, aby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie można zużytkować całkowity zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną znakomitą kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej jakości.
Nokia
Twórca artykułu: Nokia
Na podstawie danych z: Nokia

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto zakupić by nie stracić?

aparat telefoniczny stacjonarny, to fundamentalny element wyposażenia każdego domu. Mimo, że nieczęsto używamy ten domowy aparat, to ciężko nam jest się z nim rozstać.
etui na telefon
Twórca artykułu: Danny Choo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gadżetem mogą być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na aparat. Dlaczego warto kolekcjonować etui?

Ludzie mają różne hobby. Jedni zbierają rzadkie gatunki roślin lub owadów, inni grają na jakimś instrumencie, jeszcze inni przygotowują przepyszne przekąski. Są również tak zwani gadżeciarze, a zatem osoby, które zbierają przeróżnego typu gadżety. Gadżetem mogą być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, jak również etui na telefon.
Aparat fotograficzny

Obiektyw canon 50mm 1.8 spisuje się świetnie w każdej wersji

Obiektyw canon 50mm 1.8 posiada świetnie działający autofokus. Kiedy uwielbiamy wykonać zdjęcia, to powinniśmy się opatrzyć w świetnej jakości aparat fotograficzny, ponieważ jedynie wtedy będziemy z tych fotografii na pewno usatysfakcjonowani.

Dzisiejsze inteligentne telefony najnowszej generacji

Skok technologiczny w dziedzinie komórek jest szokujący. Jeszcze dekadę temu w szerokim użyciu były telefony z monochromatycznym monitorem, przydatne dodatki w stylu odtwarzacza MP3 były wielkim luksusem. W trakcie minionej dekady powstały i zdobyły znaczną popularność smartfony. Dzisiejsze modele to w zasadzie małe komputerki. Zdumiewający jest fakt, że jakikolwiek aparat z aktualnego roku ma o wiele większą sprawność od dobrego PC sprzed dziesięciu lat!
lumia
Twórca artykułu: Martin Abegglen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowatorskie smartfony - ciekawy opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w pierwszym rzędzie do realizowania rozmów telefonicznych. Dla wielu osób było to atrakcyjne odkrycie i nic dziwnego, że tak zwane komórki szybko zyskały na popularności. Nie minęło wiele lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach dokonuje się postęp – dziś telefon spełnia funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale przede wszystkim umożliwia komunikowanie się z otaczającym nas światem na rozmaite sposoby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.