Aparat
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Narzędzia foto do misji specjalnych- zadziwiające funkcje

Nadchodzi okres zimowy. W miejscowościach górskich otwierane są sezonowe biznesy związane ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się też właściciele pensjonatów. Warto też przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się nam samym. Gdy wybieramy się na narty trzeba wcześniej zadbać o ich odpowiednią konserwację, przegląd butów do nart oraz regulację wiązań - zwłaszcza jeśli jedzie z nami dziecko. Wiadomo że dzieci rosną błyskawicznie i w buty z zeszłego roku mogą się nie zmieścić.
Nokia
Twórca artykułu: Nokia
Na podstawie danych z: Nokia

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto zakupić by nie stracić?

aparat telefoniczny stacjonarny, to powszechny element wyposażenia dowolnego mieszkania. Chociaż nieczęsto używamy ten domowy aparat, to ciężko nam jest się go pozbyć.
lumia
Twórca artykułu: Martin Abegglen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowatorskie smartfony - ciekawy opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w pierwszej kolejności do realizowania rozmów telefonicznych. Dla wielu osób było to duże odkrycie i nie dziwi, że tak zwane komórki szybko zdobyły sobie popularność. Nie minęło wiele lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach ma miejsce postęp – aktualnie telefon spełnia funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale przede wszystkim umożliwia komunikowanie się z otaczającym światem na rozmaite sposoby.
obiektyw
Twórca artykułu: Eugene Romanenko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie znaczenie odgrywają obiektywy w nowoczesnej fotografii profesjonalnej i amatorskiej.

Żeby wykonać dobre zdjęcie należy posiadać sporą wiedzę i doświadczenie, które zdobywa się niekiedy przez wiele lat. Może się nie obejść także bez dobrego aparatu, bo najlepsze nawet ujęcie zrobione kiepskim aparatem tak wyjątkowe raczej nie będzie. Z pewnością więc każdy wielbiciel dobrych zdjęć powinien się zaopatrzyć w markową lustrzankę, do jakiej da się, zależnie od charakteru robionych zdjęć, podpinać odpowiednie rodzaje obiektywów.

Dzisiejsze inteligentne telefony najnowszej generacji

Skok technologiczny w dziedzinie komórek jest niesamowity. Jeszcze dekadę temu w ogólnym użyciu były modele z czarno-białym ekranem, przydatne dodatki w stylu odtwarzacza MP3 były istnym luksusem. Podczas ostatniego dziesięciolecia narodziły się izaskarbiły sobie gigantyczną popularność smartfony. Współczesne modele to praktycznie małe komputerki. Frapujący jest fakt, że każdy popularny telefon z bieżącego roku ma sporo większą moc obliczeniową od szybkiego komputera osobistego sprzed 10 lat!
samsung galaxy
Twórca artykułu: pestoverde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Innowacyjne smartphony. Na co musisz zwrócić uwagę?

Rynek produktów mobilnych a przede wszystkim telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnich latach do bardzo dużych rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest naprawdę duża. Cieszy to na pewno na rękę dla większości użytkowników, jacy mogą wybrać właściwy telefon dla siebie.
etui na telefon komórkowy
Twórca artykułu: www.etuo.pl
Na podstawie danych z: www.etuo.pl

Z jakiego powodu mając smartfon lub telefon komórkowy pomyśleć można o kupnie jakiegoś dodatkowego wyposażenia do niego.

Telefony komórkowe i smartfony oferowane są przeważnie bez żadnych dodatkowych akcesoriów. W zestawie będzie się przeważnie znajdować niewielka ładowarka, przewód do podłączenia komputera oraz słuchawki. Tyle że jeśli chodzi o nie jakiejś wielkiej jakości nie ma się co spodziewać, słuchać muzyki się na nich da, lecz niewiele ponad to. To w zasadzie w przypadku większości smartfonów będzie tyle, co bynajmniej nie oznacza, że liczba dostępnych akcesoriów będzie tak mała.
Dron z kamerą
Twórca artykułu: Walter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowszy Dron Inspire 1 z unikatową strukturą

Dron Inspire 1 oferuje niezwykle unikalną budowę i postępowanie w toku startu i lądowania. Posiada ramiona z włókna węglowego, jakie jest możliwość zestawić w czasie lotu, aby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie można zużytkować całkowity zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną znakomitą kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej jakości.
etui na telefon
Twórca artykułu: Danny Choo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gadżetem mogą być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na aparat. Dlaczego warto kolekcjonować etui?

Ludzie mają różne hobby. Jedni zbierają rzadkie gatunki roślin lub owadów, inni grają na jakimś instrumencie, jeszcze inni przygotowują przepyszne przekąski. Są również tak zwani gadżeciarze, a zatem osoby, które zbierają przeróżnego typu gadżety. Gadżetem mogą być rozmaitego typu długopisy, breloki, znaczki, jak również etui na telefon.
Aparat fotograficzny

Obiektyw canon 50mm 1.8 spisuje się świetnie w każdej wersji

Obiektyw canon 50mm 1.8 posiada świetnie działający autofokus. Kiedy uwielbiamy wykonać zdjęcia, to powinniśmy się opatrzyć w świetnej jakości aparat fotograficzny, ponieważ jedynie wtedy będziemy z tych fotografii na pewno usatysfakcjonowani.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.