Chmura
dane w chmurze
Twórca artykułu: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem poprawnie zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

Gromadzenie danych w chmurze staje się dzisiaj niezwykle popularne, jednak jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie, na pewno winniśmy dowiedzieć się w jaki sposób można zabezpieczyć dane w chmurze. Naturalnie musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w Necie nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Internetu zdoła zostać upublicznione, nawet jeżeli zadbamy o wysokie bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć czy też filmów. Faktycznie znaczące rzeczy, ważkie dokumenty czy też intymne fotografie musimy więc trzymać z dala od Netu.
moc
Twórca artykułu: Lidor

Twoja firma teraz pracuje przy obsługiwaniu sprzedaży aktywów pomiędzy spółkami? Zobacz, jak sprawnie możesz zarządzać informacjami!

sprzedaż na przykład udziałów w wielkiej liczbie albo przejęcie jednej spółki przez inną z pewnością nie są łatwymi transakcjami.
chmura danych
Twórca artykułu: FutUndBeidl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Serwer Ubuntu i dane w chmurze - co powinieneś na ten temat wiedzieć?

Dzisiejszy świat Internetem stoi. Dlatego tak wiele przedsiębiorstw coraz częściej zastanawia się nad interesującymi wirtualnymi opcjami. Na sto procent wirtualne serwery są coraz bardziej popularne. Z tego też powodu coraz większa grupa osób korzysta z ubuntu server. Tam właśnie możemy ściągnąć odpowiedni plik, dzięki któremu potem można robić swój własny serwer wirtualny. Jednak nim to zrobimy warto dowiedzieć, czy na sto procent jest to dla nas idealna opcja.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.