Dysk
Komputer
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Ubuntu Server - wgrywanie i także główne prace na serwerze

Ubuntu Server to nic innego jak bezpłatna dystrybucja GNU/Linux bazująca na Debianie. Przeznaczona jest do zastosowania serwerowego. Po instalacji jest w stanie obejmować pakiety serwera email, WWW, DNS, baz danych i wielu innych. Wgrywanie odbywa się w trybie tekstowym. Jest pomysłem polepszanym tuż przy Ubuntu, od którego różni się konstelacją jak również plikami zainstalowanymi po niej.
monitoring
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie można kupić najbardziej popularne akcesoria szpiegowskie?

Nie tylko nastolatki lubią naśladować superszpiegów. Wiadome jest, że znani superszpiedzy są idolami wśród różnych ludzi, a ich niezwykłość nie raz wzbudza szok. Osoby wielbiące sprzęt szpiegowski mają swoje ulubione gadżety detektywistyczne. Z pewnością najpopularniejszym gadżetem detektywistycznym są okulary z kamerą. Owe okulary mają zakamuflowaną kamerę, zwykle o doskonałej jakości.
dysk twardy
Twórca artykułu: Verbatim
Na podstawie danych z: Verbatim

Nowy komputer – zalecenia pomagające w jego zakupie

Odpowiedni wybór laptopa to niełatwa decyzja. Przecież niniejszego zakupu zwykle dokonujemy na choć parę lat. Musimy wobec tego zdecydować się na taki sprzęt, z którego będziemy całkowicie zadowoleni, aby później przedwcześnie go nie wymieniać i nie wydawać w ten sposób znowu wielkiej sumy pieniędzy. Mocno się mając to na uwadze zastanówmy, jaki dysk twardy nas interesuje, jaka karta graficzna oraz inne podzespoły.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.