Obraz
Lecący dron
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Profesjonalne usługi fotograficzne o nietypowym profilu

W obecnych czasach usługi fotograficzne mogą stać się bardzo zaskakujące, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę zdjęcia wykonywane z niestandardowej perspektywy. Cieszą się one dość sporym powodzeniem, między innymi wśród właścicieli firm. Warto bowiem podkreślić, że nietypowe fotografie są efektywne w funkcji reklamowej, co dla poszczególnych osób jest najważniejszą motywacją.
komputery
Twórca artykułu: Pete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Szukasz podarunku dla maniaka komputerów? Poznaj pierwszorzędne propozycje

Szukanie prezentu może przyprawić nas o bóle głowy, szczególnie, jeśli chcemy zaskoczyć jubilata i dać mu naprawdę trafiony upominek. Wiele osób lubi dawać użyteczne upominki, ponieważ z obrazem czy rzeźbą niewiele można zrobić, poza ustawieniem albo zawieszeniem ich w ładnym miejscu, rzecz jasna o ile trafi w czyjeś gusta. Z tej racji najlepiej jest rozeznać się, jakie pasje ma osoba, którą chcielibyśmy obdarować oraz w ten sposób szukać dla niej dobrej niespodzianki. Jeśli twój jubilat jest maniakiem komputerowym, będziesz mieć nadzwyczaj szeroki wybór, od pamięci ram Goodram po innego rodzaju gadżety, które za każdym razem się sprawdzą.
Dysk SSD Torqx TRB
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Nowoczesny osprzęt wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na firmę?

W dzisiejszych czasach dostęp do nowszych technologii jest nadzwyczaj duży i ludzie coraz chętniej to wykorzystują. Trzeba przyznać, że dzięki temu powstaje gro ciekawych firm, jakie trudzą się kreowaniem wideo na potrzeby wielkich marek odzieżowych czy korporacji produkcyjnych.
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dji Phantom dostanie się w każdy teren

Sporty ekstremalne radują się coraz znaczniejszym powodzeniem, więc pojawia się znacznie więcej osób, które chcą uwiecznić własne wyczyny i później poszczycić się nimi przed innymi. Przez to coraz znaczniejszą popularnością radują się kamery sportowe, które przypinane są do kasków oraz które nagrywają wszystkie dokonania. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być specjalnie wzmacniane, a zatem nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi zrobić, a dzięki takiemu sposobowi przypinania, osoby oglądające filmik będą miały poczucie, że samodzielnie robiły te wszystkie akrobacje. To właśnie spowoduje, że znacznie więcej osób kupuje takie kamery oraz używa z nich podczas uprawiania sportu, przez co potem posiadają niesamowitą pamiątkę z własnych wyczynów.
amjlogistics
Na podstawie danych z: www.amjlogistics.pl

Obiektyw jako najistotniejszy składnik aparatu fotograficznego

Jednym z najważniejszych składników sprzętu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w dużym stopniu o jakości fotografii, a jego najważniejsze parametry to jasność i zakres ogniskowych.
dron
Twórca artykułu: Dave Lauretti
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Narzędzia foto do misji specjalnych- zadziwiające funkcje

Nadchodzi okres zimowy. W miejscowościach górskich otwierane są sezonowe biznesy związane ze sportami zimowymi. Do przyjęcia gości przygotowują się też właściciele pensjonatów. Warto też przed wyjazdem na przerwę świąteczną przygotować się nam samym. Gdy wybieramy się na narty trzeba wcześniej zadbać o ich odpowiednią konserwację, przegląd butów do nart oraz regulację wiązań - zwłaszcza jeśli jedzie z nami dziecko. Wiadomo że dzieci rosną błyskawicznie i w buty z zeszłego roku mogą się nie zmieścić.
nowoczesne etui na telefon
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Masz aparat komórkowy? Uchroń go przed uszkodzeniem

W obecnych realiach, sporo Polaków, szczególnie tych młodych, ma najświeższe modele aparatów komórkowych. Jest to zdeterminowane tym, że w momencie kiedy zawieramy kilkuletnią umowę z firmą oferującą usługi telekomunikacyjne, aparat otrzymujemy w bardzo przystępnej cenie. Jednak mimo że kosztuje nas on dużo poniżej swojej autentycznej wartości rynkowej, staramy się o niego dbać. W końcu następny model otrzymamy w chwili zawarcia nowej umowy, dlatego w tym czasie warto uchronić aparat przed ewentualnymi uszkodzeniami.
Kamera GoPro Hero3
Na podstawie danych z: http://kamerynakask.pl/

Rozmaite kamerki sportowe

Klienci sklepów ze sprzętem zasięgają informacji na forach internetowych oraz strony internetowe poszczególnych firm oferujących kamery, aby poznać opinie o nich osób je używających. Idąc na poszukiwania właściwego urządzeń nagrywających jakim jest kamera na kask, istotne jest wcześniejsze przemyślenie własnych kryteriów. Niezwykle istotne, jeżeli chodzi o urządzeni rejestrujące jest to, aby jakość rejestrowanego obrazu znakomicie odzwierciedlała realne| zjawiska.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.