Obiektyw
transport
Twórca artykułu: Farbflut

Nowe hobby na czas lata, które będą w stanie pochłonąć bez reszty

Aktualnie coraz większa liczba postępowo funkcjonujących na co dzień Polaków poszukuje form aktywności, które będą w stanie zapewnić im zasłużoną chwilę oderwania od codziennej zapracowanej rzeczywistości.


Nowe hobby na czas lata, które będą w stanie pochłonąć bez reszty

Okres lata to jeden z najwłaściwszych momentów żeby spróbować czegoś nieszablonowego w swym życiu.
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Nicolas Buffler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobre obiektywy do aparatu. Akcesoria foto warte rekomendacji

Obiektyw fotograficzny jest tą częścią aparatu, która stanowi spójny system który zawiera jedną lub więcej soczewek i służy do skupiania obrazu na matrycy albo błonie światłoczułej. Obiektywy mogą być na stałe dołączone do korpusu aparatu lub być ich wymiennym elementem. Mają zazwyczaj w autofocus oraz mechanizm doboru przysłony, za sprawą czego regulowana jest ilość światła wpuszczana do wnętrza aparatu, gdzie na błonie światłoczułej albo matrycy uwiecznia się obraz.
Sigma
Na podstawie danych z: http://www.sigma-sklep.pl/

Sugestie, które musisz poznać podczas okazji kupna pierwszego aparatu fotograficznego! Możliwości kryjące się w dobrych obiektywach.

Znajomość podstaw fotografii to dobra pozycja startowa w czasie zakupu pierwszego aparatu. Producenci oferują różnorodny wachlarz aparatów. Aby móc wykonywania zdjęć, nie zawsze będziemy potrzebować lusterkowca. Jeśli jednak jesteś przekonany, że ciekawi cię aparat najwyższej klasy, zapoznaj się z użytecznymi poradami przed jego kupnem.
aparat fotograficzny
Twórca artykułu: Dave Kennard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dobry fotograf powinien być solidnym rzemieślnikiem, jednak potrzebna jest także odrobina talentu. Tak samo ważny jest profesjonalny sprzęt

Życie zdefiniowane obrazami może być odkrywcze i bardzo interesujące. Nie jest to tylko to, co widzimy, choć obrazy zdominowały nasze pole widzenia i wyobraźnię każdego dnia, lecz to, co jesteśmy w stanie uwiecznić na zdjęciach. To co na fotografiach może opisać lepiej i więcej, niż to co widzimy w normalnym, codziennym życiu. Co prawda, zdjęcia to troszkę inna realność, tym bardziej w dobie różnych programów graficznych, kiedy każdą fotografię możemy właściwie „podrasować”. Niemniej, dla osób, które zawodowo wykonują zdjęcia liczy się tak naprawdę prawdziwe zdjęcie, czyli coś, co można nazwać fotografią bez żadnych ulepszeń.
opinie
Twórca artykułu: Marcin Polak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Stań się ekspertem w każdym calu, sfotografuj niezapomniane chwile.

Coraz więcej osób aktualnie interesuje się robieniem zdjęć. Niejednokrotnie zacięcie takie połączone z uzdolnieniem, przeradza się w działalność zarobkową. Jaki obiektyw wyselekcjonować, by spełnił on oczekiwania profesjonalistów oraz amatorów?
obiektywy nikon
Twórca artykułu: Kitmondo Marketplace
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Obiektywy Nikon - idealny prezent dla pasjonatów fotografii

Zastanawiasz się co kupić bliskiej Ci osobie na podarek? Na pewno nie jesteś jedyny. W szczególności w czasie zbliżających się świąt zastanawiamy się nad tym jaki upominek kupić rodzinie bądź przyjaciołom. Wybór nie zawsze jest nietrudny, a bezsprzecznie zależy nam na tym, by dany prezent był trafiony oraz sprawił przyjemność drugiej osobie. Czym więc powinno się kierować się w trakcie wyboru upominków?
Aparat fotograficzny

Obiektyw canon 50mm 1.8 spisuje się świetnie w każdej wersji

Obiektyw canon 50mm 1.8 posiada świetnie działający autofokus. Kiedy uwielbiamy wykonać zdjęcia, to powinniśmy się opatrzyć w świetnej jakości aparat fotograficzny, ponieważ jedynie wtedy będziemy z tych fotografii na pewno usatysfakcjonowani.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.