Pomoc
RTV
Twórca artykułu: Senado Federal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czemu powinniśmy naprawiać laptopa zamiast kupować nowego? Jakie mamy pozytywy takiego rozwiązania?

Czasami laptop odmawia posłuszeństwa wtedy, gdy nie powinien, może to być przykładowo środek sesji, środek istotnego projektu czy podczas zajmowania się czymś niezwykle istotnym. Od razu nie wiadomo, co to za awaria, ale jedno jest pewne - szykuje się spory wydatek.
kobieta przy komputerze
Twórca artykułu: Alan Wolf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić, kiedy nasz komputer ma awarię? Czy samemu próbować go naprawić, a może lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy?

Właściwie każdy, kto ma komputer czasem musi borykać się z różnego rodzaju usterkami albo problemami. Dla ogromnej większości budowa komputera jak i jego działanie to czysta abstrakcja, coś co trudno zrozumieć. W tej sytuacji więc jak pojawia się jakiegoś rodzaju problem, to powinni udać się do serwisu komputerowego, w jakim fachowcy zajmą się naprawą.
Oświetlenie LED
Twórca artykułu: Patrick Finnegan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kilka przydatnych porad o tym, jak najlepiej wybrać pokrowiec do swojego telefonu.

Nowe telefony wyglądają bardzo ładnie, obudowa i ekran są niezrysowane i czyste. Lecz wystarczy nawet parę dni noszenia w spodniach lub torebce, żeby ten wygląd zmienił się dość mocno.
biuro
Twórca artykułu: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Active SaberTooth ZX 128GB SSD
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Jaki jest najlepszy telefon biznesowy i które opcje powinien on mieć?

Dziś w biurze nie można obejść się bez telefonu. Za jego sprawą asystentka wielokrotnie uzgadnia spotkania prezesa, obsługuje zamówienia lub zwyczajnie ma kontakt z odbiorcami.
Głośniki Creative Inspire T6300
Twórca artykułu: Creative
Na podstawie danych z: Creative

Zakupo dobrej jakości monitora – jak kupić dobrze?

Technologia rozwija się w tak wielkim tempie, iż całkowicie zdominowała nasze życie – jest obecna w niemal każdej dzidzinie. Nieistotne co pragniemy zrobić – czy uczyć się, czy grać – technologia na pewno wyciągnie do nas pomocną dłoń.
reklama video
Twórca artykułu: Bryn Pinzgauer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Reklama typu video - a więc, następny tekścik pochodzący z cyklu: jakie rzeczy dobrze jest na ten konkretny temat mieć pojęcie?

Z pewnością nie jeden raz przeglądając sieć, zerkałeś na różne filmiki, takie jak na przykład te, które bywają zawarte na najmocniej popularnym portalu "filmowym" na globie, znanym dobrze pod nazwą "YouTube" - i z całą gwarancją nie jeden raz trafiłeś na najbardziej irytującą rzecz, która to się na niej odnajduje, a która w rzeczywistości pozostaje wewnątrz naszej głowie bardziej często, niż się nam ma możliwość to w ogóle zdawać.
tablety

Na co trzeba zwrócić baczną uwagę w trakcie pracy z dużą ilością informacji osobowych?

Funkcjonujemy w czasach w jakich niezmiernie ważne są różnego rodzaju dane. Można powiedzieć, że informacja jest się swego rodzaju nową walutą. Obecnie przeróżne informacje, zwłaszcza te o nas samych i naszych preferencjach, stały się najbardziej pożądanym towarem dostępnym na rynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.